Atrakcje eventowe, a COVID-19 - Wirtualna Fotobudka FotoBoxik

Atrakcje Eventowe, a COVID-19

Nowości w Fotoboxik – malujemy światłem!
7 maja, 2019

Miniony rok 2020 zapisze się na pewno na kartach historii, jako jeden z bardziej zaskakujących. Pandemia wirusa COVID-19 wpłynęła negatywnie na wiele branż. Jedną z najbardziej dotkniętych jest branża eventowa – której ścisła działalność dotyczy naszej firmy FotoBoxik.

Organizowane wydarzenia, eventy, spotkania, uroczystości musiały zmienić swój charakter. Wszystko przeniosło się do sieci. Spotkania online, wydarzenia hybrydowe w pełni zagościły w branży rozrywkowej, tak aby utrzymać dystans społeczny oraz przestrzegać wszystkie zasady bezpieczeństwa.

Nie pozostało nam nic inne niż wyjść temu naprzeciw i dostosować część naszych produktów, do aktualnie panujących warunków.

Fotobudka Online

Dzięki temu powstała FOTOBUDKA ONLINE. Wirtulana fotobudka to atrakcja i narzędzie marketingowe stworzone z myślą o wydarzeniach i eventach gdzie uczestnicy nie znajdują się wspólnie w jednym miejscu.

Za pomocą kamery internetowej lub aparatu z dowolnego urządzenia mobilnego z dostępem do przeglądarki internetowej odtwarzamy Fotobudkę lub GifBudkę Online.

Zdjęcia / Gify są spersonalizowane przez naszą aplikację do Wirtualnej fotobudki, a następnie są gotowe do udostępnienia w Social Mediach!

Stworzony przez nas produkt – w pełni może utożsamiać się z Twoją Marką.

Branding Wirtualnej Fotobudki Fotoboxik sprawi, że nikt z uczestników nie będzie miał wątpliwości jaka marka stoi za tą interesującą atrakcją, zaczynając od całego interfejsu, dostosowania, grafik, naklejek, ramek wykorzystywanych podczas robienia zdjęć, a kończąc na spersonalizowanym linku oraz wiadomości tekstowej otrzymywanej wraz z wykonanym zdjęciem/ Gifem.

Wirtualna Fotobudka Fotoboxik na Twoim Smartfonie

A może FotoMozaika Online?

Wraz z Fotobudką Online przenieśliśmy do sieci kolejne narzędzie marketingowe, którym jest Wirtualna FotoMozaika. Wszystkie zdjęcia wygenerowane w kampanii za pomocą Wirtualnej Fotobudki mogą tworzyć galerię i cyfrową mozaikę.

Uczestnicy eventu stworzą ze swoich zdjęć wyjątkowy graficzny obraz! Wszystko bezkontaktowo, dostosowane do wydarzeń prowadzonych w sieci, zdalnie, w rozproszonej formule zachowując wszystkie obecnie panujące obostrzenia sanitarne. Dzięki temu nie ma znaczenia gdzie organizujesz swoją uroczystość, działamy wszędzie na ternie całej Polski, w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu, Katowicach, Gdańsku…

Branding Twojej Marki w połączeniu z zestawem wyjątkowych zdjęć pozwoli nam stworzyć oryginalny kolaż, w którym każde z otrzymanych zdjęć jest małym elementem tworzącym zaskakującą całość.

Chcesz przedstawić brand swojej marki, dowloną grafikę dotyczącą Twojego wydarzenia, a może po prostu logo – to wszystko może przedstawić końcowa grafika Wirtualnej FotoMozaiki.

Tak powstały obraz możesz otrzymać od nas w wersji cyfrowej, ale także w formie wydruku!

Masz inny pomysł, napisz! Jesteśmy otwarci na wszelkie działania!

Czasy, w których przyszło nam żyć to jedne z najtrudniejszych czasów. Jednak są to czasy, które budzą naszą kreatywność, chęć rozwijania się i stawiania czoła obecnej sytuacji.

Razem uda nam się pokonać tego wroga jakim jest wirus COVID-19 oraz to jakie drastyczne skutki gospodarcze wyrządził m.in. w branży eventowej, hotelarskiej czy gastronomicznej.

Wierzymy, że już niebawem będziemy mogli spotkać się z Wami bezpośrednio podczas organizowanych imprez. Dostarczać Wam znów wielu pozytywnych emocji.

Wszystkie nasze foto atrakcje, takie jak: Fotobudka, Selfie Mirror, Retro Budka, FreezeBudka, LedTunel, Kalejdoskop, FotoMozaika i wiele innych czeka by móc na nowo dawać Wam radość, podczas organizowanych przez Was wesel, uroczystości, wydarzeń, eventów.

Znajdź nas na Instagramie!

Chcecie być na bierząco z tym co się u nas dzieje? Zapraszamy na nasze Social Media!
Jesteśmy na:

Comments are closed.