Budka do gifów - zobacz naszą kolejną nowość!

Budka do gifów – zobacz naszą kolejną nowość!

fotobudki i foto lustro na targach slubnych w hali stulecia wroclaw
Co się działo u nas w styczniu?
4 lutego, 2018
Fotoboxik – podsumowanie lutego 2018
13 marca, 2018

W dzisiejszym wpisie zaprezentujemy pokrótce naszą nowość Gifbudkę i nowe miasta odwiedzone Fotoboxika!

Poznaj naszą nowość!

Nie stoimy w miejscu, dla Was ciągle się rozwijamy! Odwiedzamy nowe miasta, pojawiają się kolejne fotobudki, ale tez pojawiają się nowości! Jedną z nich jest budka do gifów, zwana czasem gifobudką :). Gify to wyjątkowo popularne 'ruchome zdjęcia’. W naszej budce zrobicie szalonego gifa i od razu wyślecie go sobie mailem lub na Facebooka.

Do wyboru macie kilka opcji robienia:

  • robimy serię kilku zdjęć co 3 sekundy, dzięki czemu możecie precyzyjnie zaplanować każde kolejne ujęcie Gif’a
  • nagrywamy kilkusekundowe wideo i zapentlamy je dla Was w gif’a
  • nagrywamy Boomerang, czyli znany z Instagrama krótki filmik odtwarzany wprzód i w tył

Fotobudkę Gif zamówisz na naszej stronie fotoboxik.pl/gifbudka 

Gifbudka gifobudka Wrocław

Budka Slowmotion w akcji

Kolejna z naszych fotoatrakcji odwiedza coraz to nowe miejsca. Budka Slow Motion, czyli wideobudka nagrywająca filmy w bardzo dużym spowolnieniu to wyjątkowa forma zabawy. Gwarantujemy masę śmiechu – wasze miny w mega spowolnieniu będą wyglądać epicko. A po imprezie otrzymacie zmontowany klip z najlepszymi ujęciami z imprezy.

Jednak ostatnie z naszych zamówień bardzo nas zaskoczyło! Slowmotion Budka dostała zaproszenie do stolicy Czech, Pragi. Zamówił nas czeski oddział popularnej sieci kin – Cinema City. Byli atrakcją uświetniającą imprezę podsumowującą rok dla tej firmy. Ekipa z Cinema City bardzo dobrze przygotowała się do zabawy z wideo budką slowmotion. Czekała na nas elegancka firmowa ścianka, dodatkowy ekran dzięki czemu większa publiczność mogła podziwiać szaleństwo przed kamerą oraz coś co nas niesamowicie urzekło – dwa wielkie wory z popcornem! Tak, ekipa Cinema City mogła się wyszaleć w iście kinowym stylu, obsypując się popcornem! Uwierzcie nam na słowo – latający popcorn super wygląda w 12-krotnym spowolnieniu. Albo nie wierzcie na słowo – zobaczcie na filmie!

wideo budka slowmotion

Fotoboxik zawitał pod Wawel

Stało się! Dotarliśmy z Magic Mirror do Krakowa 🙂
Nasze usługi gościły już bardzo wielu miastach Polski od Kołobrzegu, przez Poznań, Warszawę, Łódź, ale do Krakowa jakoś nigdy nam się nie złożyło. To już jednak przeszłość! W ostatnim czas zawitaliśmy z fotobudką do krakowskiego klubu Shine. Na tej zamkniętej imprezie bawiło się ponad 500 osób. Na dwóch piętrach klubu gościły dwie nasze fotobudki. A właściwie przy parkiecie czekała na gości tradycyjna fotobudka, a na piętrze, w strefie Vip goście mogli skorzystać z Fotobudki – Lustro.

Szukasz wyjątkowej atrakcji na swoje wesele lub imprezę w Krakowie i okolicach?
Mirror Magic do Krakowa zamówisz tutaj.

fotobudka lustro krakow

Comments are closed.