Co wyróżnia FotoBoxik?
Mikołajki z Fotoboxikiem
15 października, 2015
Święto Niepodległości 2015 we Wrocławiu, czyli Fotoboxik na wrocławskim rynku
2 listopada, 2015

FotoBoxik na każdej imprezie spotyka się z ciepłym przyjęciem i uczestnicy imprezy zawsze się z nami dobrze bawią. Niezależnie, czy jest to wesele, urodziny czy inne eventy, sprawiamy radość najmłodszym, dorosłym i najstarszym. Dzieje się tak dlatego, że budka ze zdjęciami to doskonała atrakcja na imprezy, a my ze swojej strony dokładamy wszelkich starań, aby zabawa była jeszcze przyjemniejsza. Dzisiejszy wpis rozpocznie krótką serię o tym co wyróżnia FotoBoxik od innych firm z branży!

Logo Fotobudki Poznań

Naszą fotobudkę wyróżnia na tle konkurencji dbałość o każdy szczegół:

  1. Mnóstwo gadżetów – na każdą imprezę przywozimy ze sobą wiele gadżetów do przebrania. Będziecie mieli do wyboru peruki, maski, wąsy, usta, rewolwery, rogi, czapki, kapelusze i wiele wiele więcej. W naszej kolekcji wciąż pojawiają się nowe przebrania. Dzięki temu gadżety są najwyższej jakości i w doskonałym stanie. Nasze stoliki i pudełka z przebraniami już z daleka przyciągają uwagę! Z pewnością każdy znajdzie coś fajnego dla siebie i nie będziecie musieli robić dwóch takich samych zdjęć.
  2. Nasi animatorzy – na imprezach zapewniamy kompleksową obsługę. Nasi pracownicy wszystkim się zajmą. Sprawnie rozłożą sprzęt, przygotują stanowisko tak, by zabawa przybiegała jak najlepiej i będą aktywnie uczestniczyć w zabawie! Animatorzy to nie tylko osoby do rozłożenia sprzętu, tak jak zdarza się u konkurencji. To żywiołowe osoby, które doskonale wiedzą że Wasza zabawa jest najważniejsza, a budka ma być doskonałym uzupełnieniem imprezy. Będą oni koordynować zabawę z fotobudką, pomagać, zachęcać, podpowiadać w co fajnie się przebrać. Sprawimy, że o nic nie będziecie musieli się martwić.
  3. Tła do wyboru – w naszej fotobudkowej ofercie znajdziesz kilkadziesiąt różnych teł do wyboru. Żadna inna firma nie oferuje tak dużego wyboru, a nasza galeria teł wciąż powiększa się o nowe. Najbardziej aktualną galerie teł do fotobudki znajdziecie na naszym profilu Fotobudki FotoBoxik na Facebook’u. Zapewniamy tła stonowane, jednokolorowe, jasne, ciemne, wzorzyste – słowem z pewnością nie jedno Wam przypadnie do gustu i doskonale wkomponuje się w motyw kolorystyczny wesela.

To dopiero początek! W kolejnych wpisach poznacie kolejne elementy, których inne fotobudki mogą tylko nam zazdrościć oraz dowiecie się o kolejnych atrakcjach nad którymi intensywnie pracujemy!

Comments are closed.