Co się działo u nas w styczniu?

Co się działo u nas w styczniu?

Fotobudka z Mikołajem
26 listopada, 2017
Gifobudka Wroclaw
Budka do gifów – zobacz naszą kolejną nowość!
14 lutego, 2018

Fotobudka i Selfie Mirror - Lublin Rzeszów

Jeszcze nie ochłonęliśmy po sylwestrowej zabawie w Hotelu pod Wierzbą, a już mieliśmy okazje ruszać na kolejną imprezę! Sezon 2018 Fotoboxik rozpoczął w …. Warszawie 🙂  Parę kilometrów mieliśmy do przejechania, ale czego nie robi się dla dobrej zabawy!

Ruszyliśmy w trasę!

Jak wspominaliśmy w naszych poprzednich wpisach – FotoBoxik to największa firma z fotobudkami w regionie. Do Waszej dyspozycji mamy:

  • 6 x fotobudka
  • 3 Selfie Mirror, czyli eleganckie fotobudki lustra
  • SlowMotion Budkę
  • Hashtag printer

W tym roku już 3 stycznia mieliśmy okazje gościć na pierwszej imprezie.
Wygnało nas aż do warszawskiego hotelu  Regent Warsaw Hotel. Nasza Lustrzana Fotobudka doskonale wkomponowała się w eleganckie wnętrza tego 5-cio gwiazdkowego hotelu.

Elegancki wygląd, połączony z czerwonym dywanem i efektem WOW, jaki wywołuje interaktywne Lustro to najważniejsze zalety Magic Mirror.

Zastanawiasz się czy są jeszcze wolne terminy ?
Skontaktuj się z nami przez stronę fotoboxik.pl/kontakt lub Facebooka.

Selfie Mirror, czyli fotobudka lustro Wrocław, Warszawa Kraków

Fotoboxik na studniówkach we Wrocławiu i okolicach

Styczeń i luty to czas w którym nasze fotobudki goszczą na studniówkach i imprezach karnawałowych. Nie inaczej jest w tym roku. Na jedną ze studniówek dotarliśmy do Starej Garbarni Wrocław. Bardzo dobrze znamy tę salę, a właściwie kompleks kilku sal. O naszych wizytach w tym miejscu mogliście już niejednokrotnie przeczytać na blogu. Jak na każdej studniówce, tak też tym razem frekwencja dopisała. Na zaproszenie maturzystów III LO we Wrocławiu robiliśmy fotki z budki aż do drugiej w nocy.

Nie tylko Wrocławscy maturzyści mogli bawić się z fotobudką na swojej studniówce. Na jedną z imprez zostaliśmy zaproszeni przez świdnickie trzecie liceum. Klasy maturalne świętowały swoje 100 dni do matury w Hotelu Esperanto. O tej sali również mogliście nie raz, nie dwa przeczytać na blogu fotobudki.

Powroty do znanych nam sali i hoteli przypominają, że to już 4 lata na rynku! A za nami blisko 500 zrealizowanych imprez ! Ahh ten czas leci..

Przyszłym maturzystom dziękujemy za mnóstwo pozytywnej energii przy fotobudce i już za 100 dni połamania długopisów! 🙂

Fotobudka Wrocław na studniówce 2018

Fotoboxik na Targach Ślubnych Wrocław

Początek roku to bardzo pracowity czas, nie tylko ze względu na studniówki, imprezy firmowe i pierwsze wesela. To również okazja do pokazania się i zapoznania przyszłych klientów na Targach Ślubnych. Jak co roku zawitaliśmy z fotobudką na Targi Ślubne w Hali Stulecia (o poprzednich edycjach fotobudki na targach ślubnych przeczytasz tutaj).
W tej edycji prezentowaliśmy nie tylko foto budkę, ale również dwa Magic Mirror. To właśnie Magiczne Lustra przyciągały głównie uwagę odwiedzających. Jesteśmy bardzo zadowoleni z zainteresowania jakim cieszyło się stoisko Fotoboxika, z ilości przeprowadzonych rozmów i przede wszystkim w ilości nawiązanych z klientami kontaktów.

Przed nami jeszcze jedne targi ślubne! Już niedługo bo 24 lutego 2018r. w Galerii Sudeckiej w Jeleniej Górze odbędą się karkonoskie targi ślubne. W godzinach 12.00 – 18.00 będzie można odwiedzić liczne stoisko firm z branży ślubnej!
Wstęp na targi jest bezpłatny.
Jak dojechać na targi ślubne w Galerii Sudeckiej? Oto adres

Aleja Jana Pawła II 51,
Jelenia Góra

Jak Wam się podobało nasze stoisko we Wrocławiu?

fotobudki i foto lustro na targach slubnych w hali stulecia wroclaw

Imprezy firmowe z Fotoboxikiem- styczeń 2018

Gdy myślę o tzw. firmówkach w ostatnim czasie od razu na myśl przychodzi mi impreza w hotelu Hilton Wrocław. W tym eleganckim wrocławskim hotelu pojawiliśmy się po raz pierwszy w zeszłym roku – na dorocznym balu dla pracowników. Na tegoroczną edycję również nas zaproszono, a zaproszenie z przyjemnością przyjęliśmy 🙂

Jest nam zawsze miło powracać do klientów z fotobudką na kolejne imprezy. To nas utwierdza w tym, że robimy to dobrze. Jeszcze większą pochwałą dla naszych fotobudkowych działań są klienci, którzy do tej pory współpracowali z konkurencją, ale z różnych powodów chcieli zobaczyć jak wygląda współpraca z największą fotobudkową firmą na dolnym śląsku.

Zapraszamy do rezerwowania fotobudki i Selfie Mirror oraz do kolejnego wpisu – a w nim SlowMotion budka, Gifbudka Gifobudka i Selfie Mirror Kraków!

Comments are closed.