Co wyróżnia fotobudkę z Wrocławia – FotoBoxik – część 2

Fotobudka w czasie Święta Niepodległości we Wrocławiu 2015 – FotoBoxik
Listopad 8, 2015
Fotobudka na wesele – podsumowanie roku
Grudzień 8, 2015

W poprzednim wpisie z serii „Co wyróżnia fotobudkę z Wrocławia – FotoBoxik” poznaliście kilka rzeczy, których nie spotkacie w innych fotobudkach. W dzisiejszym wpisie przedstawimy kolejne rzeczy wyróżniające FotoBoxik, czyli fotobudka Wrocław :

Logo fotobudki Wrocław/Poznań - Fotoboxik

Logo fotobudki Wrocław/Poznań – Fotoboxik

Kolejne elementy, które wyróżniają FotoBoxik – fotobudka Wrocław

1. Atrakcyjny wygląd fotobudki – FotoBoxik został stworzony z myślą o dobrej zabawie. Kolorowa fotobudka już z
daleka przykuwa uwagę. Od razu wiadomo, że jest tam coś ciekawego. W połączeniu z naszymi animatorami o których pisaliśmy w poprzednim wpisie, duże zainteresowanie fotobudką murowane! Dbałość o detale potęguje wrażenie ekskluzywnej i wyjątkowej atrakcji na Twojej imprezie!

2. Obsługa klientów – nasi pracownicy dbają o to by współpraca z FotoBoxik – Fotobudka Wrocław była czystą przyjemnością już od samego początku. Dokładamy wszelkich starań by kontakt z nami stał na najwyższym poziomie. Dlatego możecie być pewni, że nasi pracownicy udzielą odpowiedzi na każdą nurtującą Was kwestie – zarówno przez mail, facebook czy telefonicznie. Przedstawimy szczegóły naszej oferty, pomożemy dobrać odpowiedni pakiet do Twojego wesela lub imprezy, nic nie pozostanie kwestią przypadku. Na naszej stronie znajdziesz wszystkie najważniejsze informacje o tym jak przebiega zamówienie fotobudki, jakie są możliwości personalizacji czy jak kształtuje się cena fotobudki. Po imprezie niezwłocznie otrzymacie od nas link do serwera ze zdjęciami, ponieważ wiemy że każdy chce się na gorąco pochwalić super fotkami jakie zrobił w fotobudce FotoBoxik!

3. Liczba fotobudek – jesteśmy jedną z większym firm zajmujących się wynajmem mobilnych automatów do zdjęć, czyli tzw. Fotobudek. Dzięki temu, że posiadamy kilka własnych urządzeń i współpracujemy z innymi firmami możemy podjąć się obsługi dużych akcji promocyjnych. Nasze fotobudki na wesele i imprezę mogą być jednocześnie w kilku miastach w całej Polsce. Pozwala nam to również na zapewnienie dużo większej ilość dostępnych terminów weselnych. W najgorętszym sezonie ślubnym, czyli od maja po wrzesień, nasze fotobudki są ciągle w trasie. To wszystko dla Was, by jak najwięcej osób mogło się cieszyć ze współpracy z fotobudką z Wrocławia, czyli FotoBoxikiem. Ponadto skupiamy się na ciągłym rozwoju, dlatego możecie być pewni że nieustannie będziemy Was mile zaskakiwać nowymi atrakcjami!

Będziemy kontynuować serie Co wyróżnia fotobudkę z Wrocławia – FotoBoxik, już niebawem kolejny wpis.

Zapraszamy nasze profile na portalach społecznościowych:

Komentarze są wyłączone.