Co wyróżnia fotobudkę z Wrocławia – FotoBoxik

Mikołajki z fotobudką
Październik 15, 2015
Święto Niepodległości 2015 we Wrocławiu, czyli fotobudka na wrocławskim rynku
Listopad 2, 2015

Fotobudka Wrocław – FotoBoxik na każdej imprezie spotyka się z ciepłym przyjęciem i uczestnicy imprezy zawsze się z nami dobrze bawią. Niezależnie czy jest to fotobudka na weselu, zabawa z fotobudką na urodzinach czy eventach, sprawiamy radość najmłodszym, dorosłym i najstarszym. Dzieje się tak dlatego, że fotobudka to doskonała atrakcja na imprezy, a my ze swojej strony dokładamy wszelkich starań aby zabawa z fotobudką była jeszcze przyjemniejsza. Dzisiejszy wpis rozpocznie krótką serię o tym co wyróżnia fotobudkę FotoBoxik!

Logo Fotobudki Poznań

Logo Fotobudki Poznań

FotoBoxik – czyli wyjątkowa Fotobudka Wrocław

Naszą fotobudkę wyróżnia na tle konkurencji dbałość o każdy szczegół. Dzięki temu zabawa z fotobudką na weselu czy imprezie jest jeszcze fajniejsza.

  1. Mnóstwo gadżetów – na każdą imprezę przywozimy ze sobą wiele gadżetów do przebrania na zdjęcie w fotobudce. Będziecie mieli do wyboru peruki, maski, wąsy, usta, rewolwery, rogi, czapki, kapelusze i wiele wiele więcej. W naszej kolekcji wciąż pojawiają się nowe przebrania. Dzięki temu gadżety przy fotobudce FotoBoxik są najwyższej jakości i w doskonałym stanie. Nasze stoliki i pudełka z przebraniami już z daleka przyciągają uwagę! Z pewnością każdy znajdzie coś fajnego dla siebie i nie będziecie musieli robić dwóch takich samych zdjęć.
  2. Nasi animatorzy – na imprezach z fotobudka zapewniamy kompleksową obsługę. Nasi pracownicy wszystkim się zajmą. Sprawnie rozłożą sprzęt, przygotują stanowisko fotobudki tak by zabawa przybiegała jak najlepiej i będą aktywnie uczestniczyć w zabawie z fotobudką! Nasi animatorzy to nie tylko osoby do rozłożenia sprzętu, tak jak zdarza się u konkurencji. To żywiołowe osoby, które doskonale wiedzą że Wasza zabawa jest najważniejsza, a fotobudka ma być doskonałym uzupełnieniem imprezy. Będą oni koordynować zabawę z fotobudką, pomagać, zachęcać, podpowiadać w co fajnie się przebrać. Sprawimy, że o nic nie będziecie musieli się martwić.
  3. Tła do wyboru – w naszej fotobudkowej ofercie znajdziesz kilkadziesiąt różnych teł do wyboru. Żadna inna fotobudka nie oferuje tak dużego wyboru, a nasza galeria teł wciąż powiększa się o nowe. Najbardziej aktualną galerie teł do fotobudki znajdziecie na naszym profilu Fotobudki FotoBoxik na Facebook’u. Zapewniamy tła stonowane, jednokolorowe, jasne, ciemne, wzorzyste – słowem z pewnością nie jedno Wam przypadnie do gustu i doskonale wkomponuje się w motyw kolorystyczny wesela.

To dopiero początek! W kolejnych w pisał z serii „Co wyróżnia fotobudkę z Wrocławia – FotoBoxik” poznacie kolejne elementy, których inne fotobudki mogą tylko nam zazdrościć oraz dowiecie się o kolejnych atrakcjach nad którymi intensywnie pracujemy!
Najświeższe fotobudkowe newsy na Facebooku, Google+ oraz NOWOŚĆ – na Instagramie!

Komentarze są wyłączone.