Dojechaliśmy do Poznania!

Dojechaliśmy do Poznania!

Fotobudka na sylwestra 2015/2016
8 września, 2015
Fotoboxik w Legnicy na Targach Ślubnych
30 września, 2015

FotoBoxik to bardzo mobilna fotobudka, która dociera wszędzie tam, gdzie nas zaprosicie. Naszą bazą wypadową jest Wrocław. Jednak bardzo często gościmy w Poznaniu.

Jaka jest cena fotobudki w Poznaniu?

Ceny fotobudki w pakietach są dostępne na naszej stronie. Cena fotobudki zależy od czasu trwania zabawy, oraz od dojazdu. W pakietach cenowych zawieramy dojazd liczony od Wrocławia:

  • pakiet 2h 40km
  • pakiet 3h 50km
  • pakiet 4h 70 km

Ceny dojazdu są jednymi z lepszych na rynku – zaledwie kilkadziesiąt groszy za kilometr. Konkurencja liczy zazwyczaj od 1zł/km.
Ceny pakietowe wyglądają następująco:

  • pakiet Pico 749 zł
  • pakiet Medio 949 zł
  • pakiet Grande 1149 zł

Wszystkie podane ceny są podane jako wartości brutto!

Wesele z Fotoboxikiem koło Poznania, w Bagatelce

Bagatelka to centrum rekreacyjno-hotelowe blisko Poznania. Położone jest w Miłosławiu. Miłosław i Poznań dzieli jedynie 50 km. Przybyliśmy tam my na wesele Nikodema i Zuzy. Będziemy ich wesele wspominać bardzo ciepło. Piękna impreza, w pięknej sali weselnej, wspaniali goście i świetna Para Młoda. Chyba wszyscy zrobili sobie zdjęcie za pomocą naszego przenośnego aparatu.
Sam hotel miło nas zaskoczył. Duża, przeszklona sala weselna, profesjonalna obsługa i zielona okolica. Pojawiamy się w wielu miejscach, na wielu weselach, dlatego mamy możliwość  porównywać różne sale. Bagatelka jest zdecydowanie salą weselną godną uwagi. Położenie 50 km od Poznania i niespełna 20 km od Środy Wielkopolskiej jest sporym atutem.
Przed hotelem Bagatelka zobaczyć można takie oto autko:

DeLorean stojący przed hotelem Bagatelka w Miłosławiu koło Poznania

Kolejne wesele na koncie Fotoboxika

Niedawno mieliśmy przyjemność pojechać na wesele za Poznań – do Trzemeszna. Trzemeszno leży 80 km od Poznania. Kolejny raz zrobiliśmy   wielką furorę. Znaleźliśmy się tam z okazji ślubu Pauliny i Arka.  Ich wesele odbywało się w hotelu Pietrak. Jest to jeden z sześciu hoteli tej sieci. Prócz wesel można tam zorganizować konferencje, integrację czy studniówki albo miło spędzić sylwestra. W naszej ocenie holet Pietrak zasługuję na uwagę. Zwłaszcza na zorganizowanie tam wesela. Co prawda do Poznania jest kilkadziesiąt kilometrów, ale za to dla mieszkańców Gniezna jest idealną lokalizacją.

Parze Młodej chcieliśmy złożyć raz jeszcze serdeczne życzenia od ekipy fotobudki FotoBoxik.

Zdjęcie z fotobudki na weselu w hotelu Pietrak koło Poznania

Fotoboxik w Poznań City Center

branding fotobudki Poznań

Do Poznania przyjeżdżamy nie tylko na wesela, ale też na innego rodzaju eventy. Jednym z z nich była akcja reklamowa w Poznań City Center. FotoBoxik w trochę innym wydaniu przez tydzień był do dyspozycji klientów banku City Handlowy, którego oddział znajduje się w poznańskiej galerii. Specjalnie na tą okazję budka zmieniła wygląd na barwy naszego klienta. Odwiedzający bank mogli w oczekiwaniu na rozmowę z konsultantem skorzystać z ciekawej atrakcji. Furorę robiliśmy głównie wśród dzieci klientów banku.

Comments are closed.