Fotobudka i dolnośląskie targi ślubne Wrocław 2015

Święto Niepodległości 2015 we Wrocławiu, czyli fotobudka na wrocławskim rynku
Listopad 2, 2015
Fotobudka w czasie Święta Niepodległości we Wrocławiu 2015 – FotoBoxik
Listopad 8, 2015

W najbliższy weekend odbędą się we Wrocławiu Dolnośląskie Targi Ślubne 2015. FotoBoxik, czyli fotobudka z Wrocławia, serdecznie zachęca do udziału w tej imprezie. Targi ślubne są świetną okazją do zobaczenia na żywo wystawców z branży ślubnej, poznania najbardziej aktualnych trendów weselnych i skorzystania z promocji! Przygotowaliśmy dla uczestników targów ślubnych w Galerii Dominikańskiej specjalną ofertę fotobudki na wesele – aby poznać promocyjną ofertę napisz do nas z hasłem „DOLNOŚLĄSKIE TARGI ŚLUBNE”.

Logo Targi Ślubne

Logo Targi ŚlubneGdzie i kiedy odbędą się Dolnośląskie Targi Ślubne?

Dolnośląskie Targi Ślubne odbędą się we Wrocławiu w niedzielę 22 listopada. Impreza startuje i godzinie 10:00. Wszystkich chętnych zapraszamy do Galerii Dominikańskiej i Hotelu Mercure przy pl. Dominikańskim 1 we Wrocławiu.
Fotobudka z Wrocławia – czyli FotoBoxik – serdecznie zachęca do odwiedzenia targów ślubnych.

Jacy wystawcy pojawią się na targach ślubnych we Wrocławiu?

Na wrocławskie targi przybędą liczni wystawcy z całego Dolnego Śląska i nie tylko. Zwiedzający będą mieli duży wybór sukien ślubnych, aut do ślubu, zespołów weselnych, fotografów i innych atrakcji. Dla zainteresowanych fotobudką na wesele przygotowaliśmy specjalną ofertę – wystarczy napisać do nas maila z hasłem „DOLNOŚLĄSKIE TARGI ŚLUBNE”. Nasza weselna oferta z pewnością przypadnie Wam do gustu :).

POLECAMY FOTOBUDKĘ NA FACEBOOKU – TO TAM POJAWIĄ SIĘ NAJNOWSZE RELACJE  FOTOBUDKI NA WESELACH, FOTOBUDKI NA STUDNIÓWKACH CZY FOTOBUDKI NA URODZINACH I WIELU INNYCH IMPREZACH

Komentarze są wyłączone.