Fotoboxik na Juwenaliach Politechniki Wrocławskiej

Fotoboxik na Juwenaliach Politechniki Wrocławskiej

Święto Czekolady 2015 w Świebodzicach
4 maja, 2015
Przegląd wesel, na których gościliśmy we Wrocławiu
8 sierpnia, 2015

Przez 3 dni gościliśmy na Juwenaliach Politechniki Wrocławskiej. Zostaliśmy zaproszeni przez Fundacje Manus, aby razem świętować 20-lecie działalności fundacji. Studenci wrocławskich uczelni robili sobie zdjęcia, i puszczali wodzę fantacji przebierając się w fotobudkowe gadżety.

Fotobudka FotoBoxik na 20-leciu Fundacji MANUS

Jaki program juwenaliów we Wrocławiu?

Politechnika Wrocławska, Samorząd Studentów PWR oraz Fundacja Manus przygotowały w tym roku szereg atrakcji dla studentów. Wielką popularnością, jak co roku, cieszył się pokaz projektu P.I.W.O. W tym roku z nowej formie, połączony z koncertem na żywo. Niestety nei obyło się bez wpadek, i zamiast 45 minutowych animacji, z powodu problemów chłopaki mogli wyświetlić tylko część i resztę zaimprowizowali i obejrzyjcie sami na youtube- Projekt P.I.W.O 2015
P
odczas wielkiego grillowania pogoda nie była nazbyt łaskawa, i nie obyło się bez deszczu. Lecz nie zniechęciło to studentów to urządzenia grilla w doborowych gronach.
Przez cały ten czas wszyscy chętni mogli sobie zrobić zdjęcie w Fotobudce FotoBoxik. Razem z Fundacją Manus świętowaliśmy jej urodziny – 20 urodziny Fundacji Manus działającej przy Politechnice Wrocławskiej.

Koncerty na Juwenaliach 2015 we Wrocławiu

W tym roku na scenie Wittigaliów, na kampusie PWR orzy ulicy Wittiga w Wrocławiu zagrało wiele znanych zespołów. Wśród nich Farben Lehre, Mesajah, Clock Machine, Tallib & D’Roots Brothers czy Pokahontaz. Mimo nie zawsze sprzyjającej pogody studenci pokazali, że deszcz im nie straszny. Każdy koncert cieszył się dużą popularnością.

Fotoboxik na Wittigaliach

W czasie Juwenaliów Politechniki Wrocławskiej, czyli popularnych Wittigaliach, codziennie gościliśmy z Naszą fotobudką. Pozdrawiamy wszystkich, którzy nas odwiedzili i zrobili sobie pamiątkową fotę. Świetnie się bawiliśmy razem z Wami na tym studenckim święcie. Fundacji Manus życzymy kolejnych sukcesów, i kolejnych okrągłych jubileuszy.

Comments are closed.