Fotobudka na wesele – podsumowanie roku

Co wyróżnia fotobudkę z Wrocławia – FotoBoxik – część 2
Grudzień 8, 2015
FOTOBUDKA NA TARGACH ŚLUBNYCH WE WROCŁAWIU 2016
Styczeń 2, 2016

Jak mogliście nie raz przeczytać na blogu fotobudki gościliśmy z fotobudką na weselach w wielu miejscach w Polsce. Za nami bardzo intensywny, pełen pracy rok. Bardzo nas cieszy, że tak wiele par młodych nam zaufało, dzięki czemu goście weselni mieli świetną atrakcje w postaci fotobudki na wesele – FotoBoxik. W dzisiejszym wpisie postaramy się podsumować fotobudkę na weselach w 2015 roku.

Kadr z wesela z fotobudką wrocław

Kadr z wesela z fotobudką FotoBoxik

Do jakich miast dotarła fotobudka na wesele w 2015 roku?

Zliczenie i wypisanie wszystkich miejscowości do których w ciągu roku udaliśmy się z fotobudką jest trudnym zadaniem. Fotobudka na wesele bawiła gości na kilkudziesięciu uroczystościac w całej południowej Polsce. Z racji tego, że jesteśmy fotobudką z Wrocławia bardzo często zjawialiśmy się na ślubach w województwie dolnośląskim. To tylko kilka miejscowości do których dotarła fotobudka:

 • Wrocław
 • Legnica
 • Świdnica
 • Kłodzko
 • Karpacz
 • Zgorzelec
 • Lubin
 • Polkowice
 • i wiele wiele innych.
  Przed chwilą wymieniliśmy tylko dolnośląskie miejscowości, a FotoBoxik to też:
 • fotobudka Poznań
 • fotobudka Łódź
 • fotobudka Katowice
 • fotobudka Opole
  i nie tylko. Działamy w całej Polsce, toteż gościliśmy fotobudką na weselach w Warszawie, w Gnieźnie, w Opolu, w Nysie, a nawet FotoBoxik trafił do Zielonej Góry, Gorzowa czy do Sławy.

Jaki pakiet cenowy fotobudki najlepszy na wesele?

Najchętniej wybieraną opcją na wesele był pakiet MEDIO – 3h zabawy z fotobudką. Lecz wybór pakietu, a co za tym idzie ceny fotobudki należy dostosować do liczby gości weselnych. Jako doświadczona firma zawszę chętnie podpowiadamy naszym klientom pakiet fotobudki najbardziej odpowiedni do ich wesela. Zbyt krótki pakiet cenowy sprawi, że część gości weselnych nie zdąży zrobić sobie pamiątkowego zdjęcia w fotobudce. Z kolei za długi czas fotobudki na weselu, może spowodować, że nie wykorzystacie w pełni potencjału zabawy z foto budką. Przy wyborze należy też zwrócić uwagę na charmonogram wesela – czy inne atrakcje nie będą kolidowały z fotobudką, która na każdym weselu robi furorę i przyciąga gości weselnych jak magnes .
Cena fotobudki:

 1. pakiet PICO – 2h – 749 zł
 2. pakiet MEDIO – 3h – 949 zł
 3. pakiet GRANDE – 4h -1149 zł + Księga Gości w prezencie!
  Fotobudka cena w pakietach – nie wiesz który wybrać? Skontaktuj się z nami, z chęcią doradzimy!

  Kadr z wesela z fotobudką FotoBoxik2

  Kadr z wesela z fotobudką FotoBoxik 2

Jaką fotobudkę na wesele wybrać?

 • Przy wyborze fotobudki na weselu należy pamiętać, że to przede wszystkim atrakcja, zabawa, coś dzięki czemu wesele zostanie zapamiętane na długo jako wyjątkowa impreza. Dlatego tak dużą wagę przykładamy do gadżetów w które można się przebrać do zdjęcia w fotobudce. To dzięki przebraniom można puścić wodzę wyobraźni i zrobić fotę, na którą zawsze będziemy patrzyć z uśmiechem na twarzy.
 • Ważna jest również obsługa. Zabawa musi przebiegać sprawnie, żebyście mogli zrobić jak najwięcej zdjęć, a wszystko musi się odbywać w miłej atmosferze. Z tego właśnie powodu zapewniamy kompleksową obsługę dwóch animatorów. Nasi pracownicy to nie osoby do pilnowania fotobudki. To animatorzy, których zadaniem jest koordynowanie zabawy z fotobudką, dopilnowanie abyście o nic nie musieli się martwić, i potęgowanie atmosfery dobrej, weselnej zabawy. Obsługa fotobudki na wesele FotoBoxik to młodzi, żywiołowi i pozytywnie nastawieni do świata ludzie. Nie uświadczych u nich znudzenia czy zmęczenia. Wiedzą, że to dzieś ślubu i wesele to Wasze wyjątkowe chwile i fotobudka ma być ich bezstresowym, przyjemnym dopełnieniem.
 • Jednakże zdjęcia z foto budki to także pamiątka na lata. Z tego właśnie powodu skupiamy się również na jakości zdjęć. Używamy najwyższej jakości sprzętu, takiego samego jak w zakładach fotograficznych. Sprawia to, że zdjęcia z fotobudki, od tych od fotografa odróżniają jedynie okoliczności ich otrzymania – czyli od ręki, na weselu, już po kilkunastu sekundach od zrobienie fotki.
 • Wiemy, że przyszłe pary młode mają przed ślubem i weselem bardzo dużo spraw na głowie. Dlatego formalności związane z zamówieniem fotobudki ograniczyliśmy do minimum. Wszystko też możemy załatwić drogą elektroniczną, dzięki czemu fotobudka FotoBoxik nie będzie zabierała Wam tak cennego wolnego czasu
 • Zwrócimy też uwagę na wspólną tematykę weselną. Nasze personalizacje wydruków mogą być dostosowane do zaproszeń, winietek czy koloru przewodniego wesela. Wszystko po to by fotki z fotobudki doskonale dopełniały całość wesela.

Dlaczego na swoje wesele mam wybrać fotobudkę FotoBoxik?

Opinie bardzo wielu zadowolonych klientów mówią same za siebie. Nasza fotobudka na wesele cieszy się olbrzymią popularnością na każdej takiej uroczystości. Dokładamy wszelkich starań, aby wszystko było w jak najlepszym porządku. Jedną z naszych dewiz jest to byście nas polubili jeszcze zanim się poznamy osobiście. Skontaktuj się z nami mailowo, telefonicznie czy przez Facebooka!

 

Zarezerwuj już dziś fotobudkę na wesele w 2016 roku!

Komentarze są wyłączone.