Fotobudka na wesele Wrocław i Poznań – podsumowanie lipca

Magic Mirror Wrocław
Selfie Mirror i Fotobudka Wrocław Poznań – podsumowanie maja i czerwca
Czerwiec 28, 2017
Insta Printer Wroclaw
Hashtag Printer – nowość u Fotobudki z Wrocławia
Październik 26, 2017

Kolejny miesiąc sezonu weselnego już prawie za nami. Za nami mnóstwo imprez, a przed nami jeszcze więcej! Ostatnio odwiedziliśmy m. in z fotobudką : Wrocław, Poznań, Świdnicę, Legnicę i Jelenią Górę. W dzisiejszym wpisie przybliżymy kilka imprez fotobudki, Selfie Mirror oraz SlowMotion Budki. Zapraszamy!

Fotobudka Wrocław na weselach w lipcu

Fotoboxik to Fotobudka Wrocław – ale to pewnie już wiecie. Fotoboxik to też fotobudka Poznań – choć to też nie powinno być dla Was zaskoczeniem.   W tych dużych miastach zdarza nam się bywać na weselach i imprezach z fotobudkami wyjątkowo często, co nie oznacza że ograniczamy się tylko do Wrocławia i Poznania. Co to to nie 🙂
Nasze fotobudki jeżdżą po całym

  • Dolnym Śląsku,
  • Wielkopolsce,
  • Opolszczyźnie,
  • a nawet dalej.

Często odwiedzamy Warszawę, Śląsk, a nawet niekiedy robimy fotki z foto budki w Zakopanem czy na nad morzem.
Jednak nagłówek zobowiązuję, dlatego pochwalimy się tym razem kilkoma imprezami z fotobudką na weselach we Wrocławiu.
Foto budka na wesele dotarła w lipcu, po raz kolejny, do hotelu Terminal. O naszych imprezach w tym miejscu mogliście już przeczytać we wpisie poświęconym fotobudką na studniówki. Hotel terminal mieści się we Wrocławiu przy ul. Rakietowej. Jest to na obrzeżach miasta, ale z dobrym dojazdem tuż koło Autostradowej Obwodnicy Wrocławia.
Para Młoda wynajęła fotobudkę na wesele na 3h. Pakiet MEDIO, czyli właśnie pakiet trzech godzin zabawy z fotobudką jest najchętniej wybieranym przez naszych klientów. Pamiętajcie jednak, że ilość godzin zabawy z fotobudką na weselu warto dostosować do liczby gości. Zawsze zachęcamy do kontaktu z nami, chętnie podpowiemy jaki pakiet fotobudki będzie dla Was optymalny. Zapraszamy na stronę FOTOBUDKA CENA W PAKIETACH, znajdziecie tam naszą ofertę!
Dziękujemy Młodym za zaproszenie i życzymy wszyskiego co najlepsze na nowej drodze życia! 🙂

Fotobudka Wrocław na weselu - lipiec

Fotobudka Wrocław na weselu – lipiec

Selfie Mirror, Magiczne Zwierciadło, Fotobudka Lustro – podsumowanie lipca

Tegoroczna nowość – Magiczne Zwierciadło, czasem nazywane Selfie Mirror lub poprostu Fotobudką Lustro – robi prawdziwą furorę! Bardzo się cieszymy, że atrakcja którą wprowadziliśmy jako jedni z pierwszych w Polsce tak bardzo przypadła Wam do gustu. Wspominaliśmy o tej atrakcji już kilka razy, mogliście przeczytać o Magic Mirror w poprzednim wpisie pt. „Selfie Mirror i Fotobudka Wrocław Poznań – podsumowanie maja i czerwca
W tym miesiącu wspomnimy o kilku ostatnich imprezach.

Magiczne Zwierciadło prawie co tydzień jeździ w stronę Warszawy. Na jedno z wesel z foto budką lustro trafiliśmy do Fortu Sokolnickiego. To wyjątkowe miejsce, zapewne znane części z Was z telewizji. To tam kręcą program Bake of – Ale Ciacho :). Po trzech godzinach jazdy nasze Magiczne Zwierciadło było na miejscu gotowe do rozłożenia i startu zabawy. Często klienci pytają nas ile trwa rozłożenie Selfie Mirror – przygotowanie zajmuje nam mniej niż godzinę. Czyli mniej więcej tylke ile rozkładają się fotobudki na weselach.
Kolejnym często pojawiającym się pytaniem o Magic Mirror jest kwestia animatorów. Czy będzie ktoś z obsługi, a jeżeli tak to ile osób. Z Fotobudka Lustro przyjeżdżają zawsze dwie osoby. Nasi animatorzy rozkładaja sprzęt, zachęcają gości do zabawy, a gdy ustawi się zbyt długa kolejka koordynują zabawę, żeby wszyscy dobrze wspominali zabawę z Magic Mirror!
Tak jak w poprzednim wspisie, tak i tym razem zapraszamy do obejrzenie filmu z Zabawy z Magic Mirror! Zasubskrybuj nasz kanał na YouTube – tam będą pojawiać się kolejne filmy z Selfie Mirror w roli głównej

Magiczne Zwierciadło Wrocław Poznać Warszawa

Magiczne Zwierciadło Wrocław Poznać Warszawa

SlowMotion Budka w akcji!

Kolejna z naszych imprezowo-weselnych atrakcji cieszy się coraz większym powodzeniem – oczywiście mowa o Slow Motion Budka !
Wideo Budka Slow Motion lub poprostu Budka SlowMotion to wciąż wielka nowość na polskich weselach. Goście nagrywają krótkie, 4-sekundowe klipy w bardzo dużym spowolnieniu. Od razu po nagraniu mogą zobaczyć jak wyglądają w 10-krotnym spowolnieniu. Reakcje gości, to ile jest przy tym radości i śmiechu zawsze nas zaskakuje! W trakcie nagranie koneicznie trzeba dać się ponieść zabawie – tańczyć, cieszyć się, wykorzystać nasze gadżety, słowem im szybciej i dynamiczniej będziecie się bawić, tym ciekawszy filmik wyjdzie. Gdy szalejemy nie zastanawiamy się nad minami jakie robimy i to zawsze budzi najwięcej śmiechu! Zabawne miny, falujące włosy, szalone pozy – to wszystko uchwyci Wideo Budka SlowMotion.
Na profilu facebookowym SlowMotion Budki możecie zobaczyć zajawki z wesel na których mieliśmy przyjemność gościć.

Fotobudka na wesele w Poznaniu - lipiec

Fotobudka na wesele w Poznaniu – lipiec

Komentarze są wyłączone.