Fotobudka RGB

Fotobudka RGB

Fotobudka RGB - kreatywna zabawa z fotografią na Twojej imprezie!

Fotobudka RGB, zwana też fotobudką CMYK to atrakcja dzięki, której Twoi Goście zrobią atrystyczne zdjęcia z kolorowymi cieniami.

Jak to działa?


To jest właśnie magia fotografii! W Fotobudce RGB uczestnicy Twojej imprezy robią szalone fotki z kolorowymi cieniami za ich plecami!
Zdjęcia w Fotobudce TRIcolor / RGB są oświetlane kilkoma źródłami światła. Każde światło jest w innym kolorze. Podczas robienia zdjęcia kolory mieszają się, dzięki czemu Goście są oświetleni naturalnym, białym światłem. Za Gośćmi, na naszym tle do fotobudki RGB, powstają wyjątkowe, kolorowe cienie.

Fotobudka RGB w akcji!

Fotobudka RGB - Dlaczego warto?

Fotobudka to hit na każdej imprezie. Nasi Klienci i ich Goście coraz częściej szukają nowości i czegoś co ich zaskoczy. Tak właśnie narodził się pomysł na Fotobudkę RGB / Trikolor.


To połączenie dobrze znanej i lubianej zabawy z fotobudką oraz naszej pasji do fotografii. Zdjęcia z Fotobudki RGB, czyli ujęcia z kolorowymi cieniami na pewno mile zaskoczą uczestników imprezy. Żeby Goście mogli się od razu pochwalić zdjęciami, Fotobudka RGB pozwala udostępniać fotki na Social Mediach i wysyłać mailem. Twoi znajomi w sieci, bez zbędnej zwłoki będą mogli polubić Twoje nowe foto!
Zdjęcia to za mało? Czasem tak jest - dlatego Fotobudka CMYK / RGB automatycznie montuje poklatkowe GIF'y ze zrobionych zdjęć! GIF'y oczywiście też można natychmiast wysłać online.

Fotobudka RGB / CMYK - gdzie działamy?


Naszą Fotobudkę RGB możesz zamówić na imprezy i eventy w całej Polsce -we Wrocławiu, Poznaniu, Opolu, Lublinie, Krakowie, Warszawi!
Dojazd powyżej 70 km – 0,40 zł/km!
Każda kolejna godzina zabawy z Fotobudką TRIcolor RGB - 200 zł