Fotobudka na majówkę w Świdnicy i Świebodzicach

Fotobudka na majówkę w Świdnicy i Świebodzicach

Podsumowanie maja 2016
8 maja, 2016
Podsumowanie czerwca 2016
8 lipca, 2016

Zaczął się długi majowy weekend, który dla nas jest bardzo pracowity. Nasze fotobudki będą gościć na dwóch świetnych imprezach, na które serdecznie zapraszamy. Jedna impreza z fotobudką będzie w Świdnicy, a na drugą nasze fotobudki pojadą do Świebodzic.

Fotobudka na święcie flagi w Świdnicy

Święto flagi, którego uroczystości odbędą się drugiego maja jest doskonałą okazją do zabawy z fotobudką FotoBoxik w patriotycznej odsłonie. W planach obchodów święta flagi 2016 jest m.in:

  • zabawa ogromnymi bańkami mydlanymi
  • malowanie twarzy
  • kącik plastyczny
  • fotobudka

Zabawa, której motywem przewodnim będą nasze biało-czerwone barwy narodowe, rozpocznie się 2 maja o godzinie 11 na Rynku w Świdnicy.

logo Świdnicy

Fotobudka w Świdnicy

Fotobudka na święcie czekolady w Świebodzicach

Już dzień później, bo 3 maja zapraszamy serdecznie do Świebodzic na Święto Czekolady.
Będzie to już trzecia edycja tej słodkiej imprezy, która organizuje urząd miejski w Świebodzicach razem z firmą Śnieżka. Nasze fotobudki towarzyszą Święcie Czekolady od początku,w każdej edycji cieszymy się ogromnym zainteresowaniem, robimy setki zdjęć z fotobudki i doskonale bawimy się razem z mieszkańcami Świebodzic.
O poprzednich edycjach mogliście przeczytać we wpisach „ŚWIĘTO CZEKOLADY 2015 W ŚWIEBODZICACH” oraz „FOTOBUDKA TO ŚWIETNA ATRAKCJA NA FESTYNY CZYLI ŚWIĘTO CZEKOLADY W ŚWIEBODZICACH
Na edycję Święta Czekolady 2016 przyjedziemy z dwoma naszymi fotobudkami, dzięki czemu będziecie mogli zrobić jeszcze więcej zabawnych zdjęć z fotobudki.

logo świebodzic

Fotobudka w Świebodzicach

Zapraszamy do wspólnego spędzenia majówki z fotobudką FotoBoxik 🙂

Comments are closed.