Fotoboxik na Targach Ślubnych w Opolu 2016

Fotoboxik na Targach Ślubnych w Opolu 2016

RELACJA Z TARGÓW ŚLUBNYCH WE WROCŁAWIU 2016
8 stycznia, 2016
Pierwsze wesele z fotobudką w 2016 roku za nami!
8 lutego, 2016

Ostatnio prezentowaliśmy fotobudkę FotoBoxik na targach ślubnych w Opolu. Były to kolejne targi ślubne, w których braliśmy udział. Nasze stoisko cieszyło się niesłabnącym zainteresowaniem, mimo sporej konkurencji ze strony innych firm z budkami do zdjęć. Nasza oferta najwyraźniej przypadła uczestnikom opolskich targów ślubnych do gustu, za co bardzo dziękujemy!

Fotobudka Opole -Targi Ślubne

Fotobudka Opole -Targi Ślubne

Gdzie i kiedy odbyły się opolskie targi ślubne?

XIII Opolskie Targi Ślubne odbyły się 21 lutego 2016r. Wszyscy chętni, którzy przybyli do Centrum Wystawienniczo Kongresowego CWK Opole przy ul. Wrocławska 158, 45-835 Opole, mogli przez 7 godzin, od 10:00 do 17:00 poznawać ofertę 120 wystawców branży ślubnej z całego regionu.
Kolejna edycja targów ślubnych w stolicy województwa opolskiego już za rok – w lutym 2017!

Relacja z Targów Ślubnych w Opolu

Koszt biletu na targi ślubno-weselne wynosił 15 zł od osoby. Na wszystkich chętnych czekali wystawcy z branży weselnej. Wg. organizatorów w tym roku wystawiało się 120 firm.
Targi Ślubne, na których tak chętnie prezentujemy fotobudkę to doskonała okazja dla przyszłych par młodych na rozeznanie się w aktualnych trendach ślubnych, osobiste poznanie wystawców, oraz skorzystanie z promocyjnych ofert weselnych – słowem w jeden dzień można była zaplanować cały ślub i wesele!
Odwiedzający targi ślubne otrzymywali na wejściu całą masę różnego rodzaju ulotek i magazynów – m.in Informator Ślubno-Weselny, magazyn Modny Ślub czy wiele ulotek wystawców.
O godzinie 12:00 i 15:00 na scenie ustawionej w opolskim CWK odbywały się pokazy mody ślubnej, oraz losowania nagród. Wszyscy chętni mogli wziąć w tym udział. Do wygrania były ciekawe nagrody ufundowane przez wystawców – suknie ślubne, bony rabatowe czy darmowe usługi weselne.
Firmy przyjechały z całego regionu by móc zaprezentować się na tej imprezie. Spotkać można było limuzyny, zespoły weselne, sklepy z sukniami ślubnych i garniturami, fotografów, sale na wesele i hotele oraz wiele innych – wśród nich fotobudkę na weselę czyli FotoBoxik!

zdjęcie z fotobudki zrobione na targach ślubnych w Opolu

Być może zastanawiacie się dlaczego tak często odwiedzamy różnego rodzaju targi ślubne? Powodów jest kilka, ale najważniejszym z nich jest fakt, że fotobudka na weselu to przednia zabawa dla gości i miła pamiątka dla pary młodej. Dlatego chcemy byście poznali nas i naszą ofertę osobiście. Jak wspominałem w poprzednim akapicie, uczestnicy targów otrzymywali na wejściu mnóstwo makulatury w postaci ulotek i magazynów. My się w ten trend nie wpisujemy! Jako FotoBoxik wolimy porozmawiać ze wszystkimi zainteresowanymi, osobiście przedstawić ofertę ślubną, odpowiedzieć na pytania i wątpliwość oraz zachęcić do przetestowania fotobudki FotoBoxik. Zainteresowane osoby mogły wpisać się na naszą listę, dzięki czemu otrzymały od nas promocyjną ofertę mailem, bez potrzeby zbierania zbędnych ulotek.
Mamy też małą niespodziankę dla czytelników naszego fotobudkowego bloga – chcesz otrzymać promocyjną ofertę wynajmu fotobudki? Napisz do nas wiadomość z hasłem „fotobudka targi ślubne„.
Na prawdę warto bo rabaty są atrakcyjne!
Polecamy! 🙂

kadr z fotobudki Opole- Targi Ślubne 2016

Na co zwracać uwagę wybierając fotobudkę?

Na rynku pojawia się coraz więcej firm oferujących fotobudki, ale jak pisałem w artykułach z serii „CO WYRÓŻNIA FOTOBUDKĘ Z WROCŁAWIA – FOTOBOXIK” nie wszyscy oferują taką samą jakość. Wszystkich odwiedzających nasze stoiska zachęcaliśmy do przetestowania w praktyce jak działamy, jakie robimy zdjęcia, by przekonać się, że nasze usługi stoją na najwyższym poziomie. Na targi ślubne przywozimy również nasz standardowy zestaw gadżetów – a jest on całkiem pokaźny. Dzięki temu widzicie jaki wybór będą mieli Wasi goście weselni jeżeli zdecydujecie się na nasze usługi. Zobaczycie też różnice wybierając inną fotobudkę.
Fakt, że oferty firm wyglądają bardzo podobnie, lecz jakość znacząco się różni uważamy za istotną bolączkę „branży”. Oto kilka porad na co zwracać uwagę wybierając foto budkę na weselę lub imprezę:

  • jakość zdjęć
  • ilość i wybór gadżetów – to dzięki nim fotobudka daje jeszcze więcej frajdy, a fotki z budki są wyjątkowe i niepowtarzalne
  • kontaktowi animatorzy – u nas to nie osoby do pilnowania sprzętu! To żywiołowi ludzie, którzy zachęcą Twoich gości żeby robili jak najwięcej zabawnych zdjęć
  • wybór tła – musi ich być dużo do wyboru, żeby można było podkreślić indywidualny charakter wesela
  • przyjemność z kontaktu przed weselem – wiemy, że ten ważny dzień może przyprawić o zawrót głowy, dlatego chętnie Wam podpowiadamy, dostosowujemy się i dokładamy wszelkich starań żeby kontakt z nami był czystą przyjemnością
  • doświadczenie – gościliśmy już na kilkuset (!) imprezach. Zaufanie i zadowolenie klientów pokazuje, że imprezy z FotoBoxik są bardzo dobre!

    Tak w dużym skrócie to kilka elementów na które kładziemy olbrzymi nacisk, dzięki którym zabawa z fotobudką na weselu jest na najwyższym poziomie, i elementy w których inne firmy mogą znaczenie odstawać.

ZAMÓW JUŻ DZIŚ FOTOBUDKĘ NA WESELE!
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Comments are closed.