Fotobudka na weselach i imprezach – podsumowanie maja

Sezon na wesela z fotobudką uważamy za otwarty!
Kwiecień 8, 2016
Fotobudka na majówkę w Świdnicy i Świebodzicach
Maj 8, 2016

Miesiąc maj już za nami! Był to dla nas bardzo pracowity czas. W minionym miesiącu wiele osób dołączyło do grona zadowolonych klientów fotobudki FotoBoxik. Mieliśmy okazję gościć z fotobudką na licznych weselach, festynach i imprezach. W tym wpisie pochwalimy się kilkoma imprezami z fotobudką, które odbyły się w maju.

Wesela z fotobudką we Wrocławiu

Tak się miło złożyło, że kilka z majowych wesel z fotobudką odbyło się we Wrocławiu. Jako fotobudka z Wrocławia właśnie, bardzo się z tego powodu cieszymy, że możemy zaprezentować się w naszym mieście.
Jedno z wesel miało miejsce we wrocławskim Hotelu Śląsk. Hotel ten znajduje się blisko stadionu Śląska na ulicy Oporowskiej we Wrocławiu. Bardzo miło wspominamy tą imprezę z fotobudką. Goście świetnie się bawili, pstrykali dużo zdjęć w FotoBoxiku, puszczali wodzę fantazji. Fotobudka FotoBoxik bawiła gości przez 3 godziny. Zarówno Para Młoda jak i ich goście wykorzystali ten czas w stu procentach! Fotobudka na 3 godziny – czyli nasz Pakiet MEDIO – to zdecydowanie najchętniej wybierana opcja na wesela, imprezy rodzinne, urodziny i inne okazje. Nasze pozostałe pakiety oraz to jaka jest cena fotobudki znajdziecie na naszej stronie – FOTOBUDKA CENA W PAKIETACH
Kolejna fotobudka na weselu we Wrocławiu gościła w Art Hotelu. Hotel ten znajduje się w samym centrum Wrocławiu, tuż przy wrocławskim rynku, na ulicy Kiełbaśniczej. Była to kolejna udana wizyta z fotobudką na weselu. Bardzo nas cieszy jak gością przypada do gustu taka atrakcja jak foto budka. Bardzo nas też motywuje do działania to, jak goście po weselu udostępniają zdjęcia z fotobudki i lajkują fotobudkę FotoBoxik na Facebooku . Często też otrzymujemy od naszych klientów maile takie jak ten:
Dzień dobry ,
dziekuję serdecznie za Państwa usługę, zabawa była wyśmienita:)
Fotobudka okazała się strzałem w dziesiątkę, a jakość Państwa sprzętu i gadżetów była imponująca.
Pozdrawiam”
Wtedy wiemy, że to co robimy, robimy najlepiej! 🙂

fotobudka wrocław różowy layout

fotobudka wrocław różowy layout

 

 

Fotobudka na imprezach i festynach

Maj był bogaty w imprezy plenerowe – festyny, pikniki, eventy firmowe. O dwóch takich imprezach mogliście przeczytać w naszym wpisie FOTOBUDKA ŚWIDNICA ŚWIEBODZICE. Ale to był dopiero początek miesiąca!
Nasza fotobudka FotoBoxik gościła po raz pierwszy w Płońsku! Zostaliśmy tam zaproszeni na event w fabryce ciastek Mondelez w Płońsku. Fotobudka FotoBoxik robiła zdjęcia przez 2 dni! Nasza wizyta tak się spodobała, że tydzień później zawitaliśmy z fotobudką w Poznaniu, również w tej samej firmie! Po raz kolejny, zadowoleni klienci są dla nas najlepszą recenzją. 🙂
Pod koniec maja nasze fotobudki zawitały po raz kolejny do Świebodzic. Robiliśmy fotki z budki z okzji Dnia Dziecka. Niestety pogoda nie dopisała na tej imprezie i dzieciaki trochę zmokły. Nie przeszkodziło to jednak z zrobieniu kilkudziesięciu zdjęć w fotobudkach. Fotobudkach w liczbie mnogiej, bo do Świebodzic przyjechały dwie fotobudki FotoBoxik.

To relacja w bardzo telegraficznym skrócie, bo w maju gościliśmy na kilkunastu imprezach z fotobudką! Maj już za nami, a przed nami czerwiec, który zapowiada się na jeszcze bardziej intensywny, co nas szalenie cieszy!
Mimo dużego obłożenia są jeszcze wolne terminy na fotobudkę w najbliższym czasie. To wszystko dzięki temu, że nieustannie się dla Państwa rozwijamy. Mamy już do dyspozycjo 4 fotobudki, a niebawem byćmoże pojawią się kolejne.

Fotobudka na Dniu Dziecka Wrocław

Fotobudka na Dniu Dziecka Wrocław

 

Nie zwlekaj, zamów fotobudkę na weselę lub imprezę już dziś. Kontakt do nas!

Komentarze są wyłączone.