Fotobudka na wesele w dobrej cenie – czyli FotoBoxikowe podsumowanie czerwca :)

Fotobudka na majówkę w Świdnicy i Świebodzicach
Maj 8, 2016
Wesela z fotobudką Wrocław – podsumowanie lipca
Sierpień 8, 2016

Oj działo się, działo! Fotobudkowe szaleństwo w pełni. Czerwiec zawsze nas miło zaskakuje – piękna pogoda, dużo imprez z foto budką, litera ‚R’ w nazwie to i muszą być wesela z fotobudką. Jak wskazuje tytuł dzisiejszego wpisu „Fotobudka na wesele w dobrej cenie – czyli FotoBoxikowe podsumowanie czerwca 🙂” skupimy się dzisiaj na ślubach i weselach na których gościliśmy z fotobudką w czerwcu. Miłej lektury! 🙂

Fotobudka na weselach – Poznań

Już nie raz, nie dwa na blogu fotobudki FotoBoxik mogliście przeczytać, że działamy w całej Polsce – Poznań, Wrocław, Katowice, Legnica, Łódź, Warszawa i wiele wiele innych. Ostatnio FotoBoxik został zaproszony na wesele do Poznania. Mieliśmy po raz pierwszy okazje zawitać do sali mieszczącej się w Hotelu Poznańskim w Luboniu. Jak zainteresuje Was ta miejscówka to podajemy dokładny adres: Hotel Poznański, ul. Krańcowa 4, 62-030 Luboń. Hotel jest bardzo dobrze położony przy głównej drodze, nawet my będąc tam pierwszy raz nie mieliśmy problemów z dojazdem. Duży obiekt, z pewnością wszyscy goście weselni będą mogli tam nocować. Ponadto, jak to w takich miejscach bywa, macie gwarancje miłej i profesjonalnej obsługi. Nas wyjątkowo urzekła ścianka reporterska. Na sali weselnej jedna ze ścianek działowych pełni role ścianki reporterskie, na tle której można zrobić całkiem ładne zdjęcia z Parą Młodą. Oczywiście do czasu, aż wystartuje fotobudka!
Na tym weselu testowaliśmy nowość – fotobudka w iglo. Poniżej możecie zobaczyć zdjęcie jak wyglądał FotoBoxik w odrobinę innym otoczeniu. Dla Was testujemy różne nowości i wprowadzamy do oferty nowe atrakcje, o czym jeszcze wspomnimy na końcu dzisiejszego wpisu 🙂

 

Fotobudka FotoBoxik w iglo - wesele w Poznaniu, czerwiec 2016

Fotobudka FotoBoxik w iglo – wesele w Poznaniu, czerwiec 2016

 

 Fotobudka na weselach – Wrocław

W podsumowaniu miesiąca nie moglibyśmy zapomnieć naszym mieście – czas na Wrocław! W czerwcu nasze fotobudki gościły na kilkudziesięciu imprezach. Część z tych imprez miała miejsce właśnie we Wrocławiu. Zgodnie z zapowiedzią dzisiaj wspominamy tylko o weselach z fotobudką, a więc do dzieła.
Na jedno z wesel trafiliśmy do Terminal Hotel przy ulicy Rakietowej we Wrocławiu. Hotel ten jest wyjątkowo dogodnie położony, przy samej autostradowej obwodnicy wroclawia. Duża, klimatyzowana sala – ale to już coraz częściej standard. Nowością, rzadko spotykaną gdzie indziej jest interaktywna ściana! Na jednej ze ścian może być wyświetlany obraz dopasowany do muzyki lub charakteru uroczystości. Na nas zrobiło to fenomenalne wrażenie.
Na tej imprezie mieliśmy jedno z ulubionych teł do fotobudki – nasze tło o wymownej nazwie ‚3d’. Oczywiście na żywo tło jest płaskie, ale na zdjęciach jest efekt głębi. Podoba Wam się?

Tło 3d w fotobudce na weselu

Tło 3d w fotobudce na weselu

 

Atracje na wesela i imprezy

Jak wspominaliśmy w poprzednim akapicie, cały czas się dla Was rozwijamy – nowe gadżety do fotobudki, nowe fotobudkowe tła, byćmoże nawet nowe fotobudki (ale ciii, to jeszcze tajemnica :), ale też całkiem nowe atrakcje!
Ruszyła pełną parą SlowMotion Budka! To filmowy odpowiednik fotobudki fotobudki. Twoi goście nagrywają krótkie filmiki w bardzo dużym spowolnieniu, dobrze się bawią używając naszych imprezowych gadżetów, a niedługo po imprezie otrzymujecie zmontowany klip z muzyką – aż się prosi żeby udostępnić znajomym, niech zobaczą jak się bawiliście. 🙂
Szukasz fontanny czekolady we Wrocławiu lub okolicach? Koniecznie kliknij w link. Słodka fontanna na pewno spodoba się gościom weselnym.

Komentarze są wyłączone.