Fotobudka Wrocław – jesienne podsumowanie imprez

Insta Printer Wroclaw
Hashtag Printer – nowość u Fotobudki z Wrocławia
Październik 26, 2017
Fotobudka z Mikołajem
Listopad 26, 2017
Selfie Mirror warszawa loreal

Selfie Mirror Warszawa -Loreal Hair Fashion Night

O imprezach w czasie szczytu sezonu na fotobudkę na weselu mogliście przeczytać w poprzednim wpisie „Fotobudka na wesele Wrocław i Poznań – podsumowanie lipca
Teraz czas na jesienne podsumowanie fotobudki na wesela i imprezy. Dla fotobudki jesień to końcówka sezonu ślubnego oraz początek sezonu na imprezy firmowe. Bardzo nas ten okres zaskoczył. W poprzednich latach we wrześniu i październiku gościliśmy z foto budką na mniejszej ilości imprez, niż w sezonie wakacyjnym. Ale nie w tym roku! Wrzesień, październik i listopad były dla nas bardzo pracowite i w dzisiejszym wpisie przypomnimy kilka imprez i wesel z fotobudką na których mieliśmy przyjemność gościć.

FOTOBUDKA NA WESELE WE WRZEŚNIU

Wrzesień, końcówka lata i początek jesieni. To wtedy są największe szanse na piękną złotą jesień, dzięki czemu wiele Par rozważa swoje wesele we wrześniowe weekendy. Wrzesień również zaliczamy do sezonu ślubnego, czyli okresu w którym jest bardzo dużo ślubów i wesel.
W tym roku we wrześniu gościliśmy na kilkunastu weselach z fotobudką, ale żeby Was nie zanudzać przybliżymy tylko kilka.
Jak dobrze wiecie jesteśmy fotobudką z Wrocławia, dlatego w pierwszej kolejności wspomnimy o wrześniowej fotobudce na weselu we Wrocławiu. Tym razem odwiedziliśmy wrocławską salę Balkon.
Sala Balkon  znajduje się przy ulicy Krakowskiej 54. Jest to bardzo przestronna sala w centrum miasta. Są to jej zdecydowane walory. Mieliśmy przyjemność wielokrotnie gościć tam z naszymi fotobudkami i Selfie Mirror. Można tam zorganizować zarówno kameralne wesela jak i te z dużą ilością gości. Goście z pewnością nie będą narzekać na brak miejsc parkingowych, co w naszym odczuciu jest dużym plusem. Jednak mankamentem który rzuca się nam w oczy jest mała ilość zieleni dookoła. Trzeba jednak mieć na uwadze, że to sala weselna oddalona zaledwie 5 minut samochodem od centrum Wrocławia.
We wrześniu też dużym zainteresowaniem cieszyła się nasza nowość, czyli Selfie Mirror zwane czasami fotobudką lustro. Na jeden z wrześniowych wyjazdów z Magic Mirror wygnało nas aż do Warszawy! To tam odbywała się impreza firmy Loreal pod nazwą HAIR FASHION NIGHT. Była to pierwsza tego typu impreza w Polsce zrobiona z wielkim rozmachem. Do dyspozycji gości czekało wiele atrakcji z Magic Mirror na czele. Odwiedzający mogli skorzystać z porad stylistów czekających przy blisko 50 stanowiskach. Na tej imprezie Fotobudka Lustro robiła wyjątkowe zdjęcia, stylizowane na okładkę magazynu. Zobaczcie sami:

Selfie Mirror warszawa loreal

Selfie Mirror Warszawa -Loreal Hair Fashion Night

PODSUMOWANIE PAŹDZIERNIKA U FOTOBUDKI WROCŁAW

Jak co roku w październiku zaczynają

dominować imprezy firmowe. W tym roku gościliśmy z foto budką na kilku dużych eventach. Jeden z nich odbywał się na początku października na Stadionie Miejskim Wrocław. Obiekt ten wybudowany na Euro2012 to nie tylko miejsce wydarzeń sportowych. Znajduje się tam również biurowiec oraz jedna z większych sal w okolicy Wrocławia. Organizowane są tam nawet największe gale i konferencje, nawet na kilkaset osób. Na takiej imprezie właśnie były nasze fotobudki. Event ten podsumowywał rok u jednej z dużych firm z branży IT. Dla gości wydarzenia czekały dwie fotobudki FotoBoxik. Tematyką imprezy była gala oskarowa i obie nasze foto budki miały akcenty pasujące do konwencji. Przy fotobudkach czekały na gości czerwone dywany, statuetki oskarów do pozowania oraz olbrzymia ilość naszych fotobudkowych gadżetów. Na zdjęciach znajdowały się również nasze nowe tła, które możecie zobaczyć w naszej galerii teł – brokatowe złote i srebrne tło do fotobudki na wesele i imprezę.

fotobudka tło złote

fotobudka tło złote

IMPREZY Z FOTOBUDKĄ W LISTOPADZIE

Pod koniec listopada czeka nas cykl imprez andrzejkowych, a w pierwszej połowie miesiąca działaliśmy z fotobudką na obchodach Święta Niepodległości. Już trzeci rok z rzędu mieliśmy przyjemność pomagać w obchodach 11 Listopada. Fotobudka w patriotycznej odsłonie została zaproszona przez Impart Wrocław. Wszyscy uczestnicy Radosnej Parady Niepodległości mogli zrobić sobie zdjęcie w fotobudce z biało – czerwonym tłem i zestawem patriotycznych gadżetów. Do dyspozycji chętnych na fotkę z budki były biało – czerwone szaliki, wąsy Piłsudskiego, kaszkiety z dwudziestolecia międzywojennego czy tematyczne tabliczki. Jak zawsze patriotyczna fotobudka cieszyła się dużym zainteresowaniem. Do uczestników Radosnej Parady Niepodległości były takie atrakcje jakt:

  • Fotobudka w patriotycznej odsłonie
  • Żołnierska grochówka
  • Pyszne gofry dla dzieci
  • Pokaz musztry wojskowej
  • Zajęcia z bębnami, podczas których wygrywano patriotyczne rytmy
fotobudka wroclaw swieto niepodleglosci

Fotobudka podczas Święta Nipodległości 2017 we Wrocławiu

Jak widzicie dużo się dzieje u fotobudki Wrocław w ostatnim czasie, a jest to jeden ze spokojniejszych okresów w roku. Już za chwilę ruszą Fotobudka z Mikołajem oraz Fotobudka na Sylwestra, o których wspomnimy Wam w kolejnym wpisie.

Komentarze są wyłączone.