Fotobudka Wrocław- podsumowanie kwietnia

Magic Mirror, Selfie Mirror czyli fotobudka lustro
Marzec 17, 2017
Magic Mirror Wrocław
Selfie Mirror i Fotobudka Wrocław Poznań – podsumowanie maja i czerwca
Czerwiec 28, 2017
Foto Lustro, Selfie Mirror na weselu, Fotobudka na wesele

Foto Lustro, Selfie Mirror na weselu, Fotobudka na wesele

Sezon na fotobudki i imprezy powoli się rozkręca. Prawdę mówiąc od początku roku nie zwalniamy tempa imprez z fotobudkami! Fotoboxik co tydzień robi mnóstwo fotek z fotobudki, a w dzisiejszym wpisie przypomnimy kilka imprez z fotobudką we Wrocławiu i okolicach! Zapraszamy do poprzedniego wpisu „Nowości u fotobudki Wrocław

Fotobudka przy operze Wrocław

W ostatnim czasie mieliśmy przyjemność gościć na imprezie organizowanej przez Operę Wrocławska. Były to obchody dni teatru. Impreza trwała przez całe niedzielne popołudnie. Obchody dnia teatru we Wrocławiu rozpoczęły się o godzinie 11 startem fotobudki oraz wyprzedażą garażową kostiumów operowych. Opera Wrocławska przygotowała dla odwiedzających pokaźną kolekcje kostiumów, które były wykorzystywane w przedstawieniach na deskach opery.
Każdy mógł znaleźć coś odpowiedniego dla siebie i swojej kieszeni. Ceny kostiumów na wyprzedaży garażowej zaczynały się od kilkudziesięciu złotych za kapelusze, po nawet 500 zł za najbardziej okazałe suknie i inne kreacje.
Razem ze startem imprezy wystartowała zabawa z fotobudką Wrocław! Od 11 do 17 goście odwiedzali fotobudkę i robili pamiątkowe zdjęcia. Zdjęcia z fotobudki były w formacie zakładki do książki, co wyjątkowo spodobało się odwiedzającym. Fotobudka Fotoboxik zawsze przywozi ze sobą całą masę gadżetów do zdjęć

  •  peruki
  • maski
  • okulary
  • kapelusze

i wiele wiele innych.
Nasze gadżety zawsze rozkręcają imprezy z foto budką, ale tym razem odwiedzający Wrocławski Dzień Teatru dobrze bawili by się też bez nich. Osoby które upolowały coś dla siebie na wyprzedaży uwieczniły od razu swoje kostiumy na zdjęciu z fotobudki.
W ten dzień odwiedziło nas też wiele rodzin z dziećmi. Dla dzieciaków przewidziane było malowanie twarzy. Najmłodsi mogli sobie zażyczyć najróżniejsze malunki:

  1. kotki,
  2. myszki,
  3. lwy,
  4. potwory,
  5. motylki czy Super bohaterowie.

W takimi ozdobami na twarzach całe rodziny chętnie korzystały z naszej fotobudki.
Pogoda dopisała wyśmienicie i impreza cieszyła się na tyle dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców Wrocławia, że Opera wrocławska już w maju przewiduje kolejną edycję. My dziękujemy za zaproszenie i jako fotobudka z Wrocławia chętnie odwiedzimy taka imprezę jeszcze raz.

Kwietniowe wesela z fotobudką we Wrocławiu

Fotobudka na wesele Wrocław to doskonała atrakcją. Coraz więcej par młodych decyduje się na fotobudkę na swoim weselu. Za nami już setki imprez, setki zadowolonych par młodych którzy polecają nasza fotobudkę swoim znajomym. I właśnie do takich osób, które widziały nas w akcji i chcieli nam zaufać, zawitaliśmy na kwietniowych weselach z fotobudką we Wrocławiu.
Jedno z wesel na których gościliśmy odbywało się w wyjątkowych miejscu – restauracji przyjaciele i znajomi we Wrocławiu. Mimo setek imprez z fotobudką i dziasiątek rożnych miejsc które odwiedziliśmy, tam trafiliśmy po raz pierwszy.
Restauracja ta znajduje się we Wrocławiu pod adresem

ul. Grunwaldzka 98
50-537 Wrocław

Jak to z fotobudką na weselach najczęściej bywa, goście po wzniesieniu kilku toastów z chęcią korzystali z zabawy z nami.
Na tym weselu z fotobudką Wrocław przywieźliśmy też księgę gości. Nasze księgi gości to eleganckie albumy z czarnymi kartkami przekładanymi pergaminem. Każda księga gości ma okienko na zdjęcie Pary młodej, które drukuje fotobudka. Co tu dużo pisać – księgi gości to świetny dodatek do fotobudki na wesele. Goście weselni z pewnością zostawią Wam miłą adnotację, życzenia, czy śmieszne wspomnienie z przeszłości i wkleją swoje zdjęcie.
Sezon na fotobudkę na weselu dopiero się rozkręca, ale wolnych terminów coraz mniej. Nie warto zwlekać, tutaj zamówisz fotobudkę na wesele Wrocław Poznań i inne miasta.

zdjęcie z fotobudki wroclaw

Fotobudka na kwietniowym weselu we Wrocławiu

Fotobudka lustro, czyli magic mirror wroclaw poznań Katowice

Nie zapominajcie o naszej tegorocznej nowości – Fotobudka lustro lub inaczej Selfie Mirror lub Magic Mirror jest do Waszej dyspozycji.
Magic Mirror cieszy się olbrzymim zainteresowaniem, które bardzo nas zaskoczyło. Oczywiście zaskoczyło bardzo miło, bo każde kolejne zamówienia fotobudki na imprezę lub wesele bardzo nas cieszy.
Dlatego tez dokładamy wszelkich starań żeby imprezy z fotobudką wroclaw były na najwyższym poziome. Jesteśmy największą firmą z fotobudkami we Wrocławiu, Poznaniu, Opolu a może nawet innych miastach. Dla naszych klientów czeka 6 fotobudek, magic mirror i slow motion budka. Niebawem dołącza do nich kolejne atrakcje je. Polub fotobudkę wroclaw na Facebooku, żeby być na bieżąco.

Foto Lustro, Selfie Mirror na weselu

Foto Lustro, Selfie Mirror na weselu

Komentarze są wyłączone.