Fotobudka Wrocław – co się działo w styczniu?

Fotobudka z Mikołajem
Listopad 26, 2017
Gifobudka Wroclaw
Selfie Mirror Warszawa Kraków, Slowmotion Budka i Gifbudka
Luty 14, 2018
fotobudki i foto lustro na targach slubnych w hali stulecia wroclaw

Fotobudka i Selfie Mirror - Lublin Rzeszów

Jeszcze nie ochłonęliśmy po sylwestrowej zabawie z fotobudką w Hotelu po Wierzbą, a już mieliśmy okazje ruszać na kolejną imprezę! Sezon 2018 fotobudka Wrocław rozpoczęła w …. Warszawie 🙂  Parę kilometrów mieliśmy do przejechania, ale czego nie robi się dla dobrej zabawy z Selfie Mirror i foto budką!

Fotobudka Wrocław ruszyła w trasę 2018

Jak wspominaliśmy w naszych poprzednich wpisach – FotoBoxik to największa firma z fotobudkami w regionie. Do Waszej dyspozycji mamy:

  • 6 x fotobudka
  • 3 Selfie Mirror, czyli eleganckie fotobudki lustra
  • SlowMotion Budkę
  • Hashtag printer

W tym roku już 3 stycznia mieliśmy okazje gościć na imprezię z fotobudką. A raczej z Selfie Mirror!
Na pierwszą imprezę 2018 wygnało nas do warszawskiego hotelu  Regent Warsaw Hotel. Nasza Lustgo rana Fotobudka doskonale wkomponowała się w eleganckie wnętrza tego 5-cio gwiazdkowego hotelu.

Elegancki wygląd, połączony z czerwonym dywanem i efektem WOW jaki wywołuje interaktywne Lustro to najważniejsze zalety Selfie Mirror.

Zastanawiasz się czy są jeszcze wolne terminy Magic Mirror, Selfie Mirror czy fotobudki Wrocław?
Wolnych terminów coraz mniej, napisz do nas i potwierdź czy data Twojej imprezy jest jeszcze dostępna.
Skontaktuj się z nami przez stronę fotoboxik.pl/kontakt lub Facebooka

Selfie Mirror, czyli fotobudka lustro Wrocław, Warszawa Kraków

Selfie Mirror, czyli fotobudka lustro
Wrocław, Warszawa Kraków

 

Foto budka na studniówkach we Wrocławiu i okolicach

Styczeń i luty to czas w którym nasze fotobudki goszczą na studniówkach i imprezach karnawałowych. Nie inaczej jest w tym roku. Na jedną ze studniówek dotarliśmy z fotobudką do Starej Garbarni Wrocław. Bardzo dobrze znamy tą salę, a właściwie kompleks kilku sal. O naszych wizytach w tym miejscu mogliście już niejednokrotnie przeczytać na blogu fotobudki FotoBoxik. Jak na każdej studniówce z fotobudką, tak też tym razem frekwencja dopisała. Na zaproszenie maturzystów III LO we Wrocławiu robiliśmy fotki z budki aż do drugiej w nocy.

Nie tylko Wrocławscy maturzyści mogli bawić się z fotobudką na swojej studniówce. Na jedną z imprez zostaliśmy zaproszeni przez świdnickie trzecie liceum. Klasy maturalne świętowały swoje 100 dni do matury w Hotelu Esperanto. O tej sali również mogliście nie raz, nie dwa przeczytać na blogu fotobudki.
Powroty do znanych nam sali i hoteli przypominają, że to już 4 lata na rynku! A za nami blisko 500 zrealizowanych imprez z fotobudką! Ahh ten czas leci..

Przyszłym maturzystom dziękujemy za mnóstwo pozytywnej energii przy fotobudce i już za 100 dni połamania długopisów! 🙂

Fotobudka Wrocław na studniówce 2018

Fotobudka Wrocław na studniówce 2018

 

Fotobudka i Selfie Mirror na Targach Ślubnych Wrocław

Początek roku to bardzo pracowity czas, nie tylko ze względu na studniówki, imprezy firmowe i pierwsze wesela. To również okazja do pokazania się i zapoznania przyszłych klientów na Targach Ślubnych. Jak co roku zawitaliśmy z fotobudką na Targi Ślubne w Hali Stulecia (o poprzednich edycjach fotobudki na targach ślubnych przeczytasz tutaj).
W tej edycji prezentowaliśmy nie tylko foto budkę Wrocław, ale również dwa Selfie Mirror. To właśnie Magiczne Lustra przyciągały głównie uwagę odwiedzających. Jesteśmy bardzo zadowoleni z zainteresowania jakim cieszyło się stoisko fotobudki i Selfie Mirror, z ilości przeprowadzonych rozmów i przede wszystkim w ilości nawiązanych z klientami kontaktów.

Przed nami jeszcze jedne targi ślubne! Już niedługo bo 24 lutego 2018r. w Galerii Sudeckiej w Jeleniej Górze odbędą się karkonoskie targi ślubne. W godzinach 12.00 – 18.00 będzie można odwiedzić liczne stoisko firm z branży ślubnej w tym fotobudkę FotoBoxik! Przyjedziemy do Was z Selfie Mirror, z fotobudką i z gorrrrrrącymi promocjami!
Wstęp na targi jest bezpłatny.
Jak dojechać na targi ślubne w Galerii Sudeckiej? Oto adres

Aleja Jana Pawła II 51,
Jelenia Góra

Jak Wam się podobało nasze stoisko we Wrocławiu?

fotobudki i foto lustro na targach slubnych w hali stulecia wroclaw

Fotobudka i Selfie Mirror – Targi Ślubne Wrocław

Imprezy firmową z fotobudką Wrocław – styczeń 2018

Gdy myślę o tzw. firmówkach w ostatnim czasie od razu na myśl przychodzi mi impreza w hotelu Hilton Wrocław. W tym eleganckim wrocławskim hotelu pojawiliśmy się po raz pierwszy w zeszłym roku – na dorocznym balu dla pracowników. Na tegoroczną edycję również nas zaproszono, a zaproszenie z przyjemnością przyjęliśmy 🙂

Jest nam zawsze miło powracać do klientów z fotobudką na kolejne imprezy. To nas utwierdza w tym, że robimy to dobrze. Jeszcze większą pochwałą dla naszych fotobudkowych działań są klienci, którzy do tej pory współpracowali z konkurencją, ale z różnych powodów chcieli zobaczyć jak wygląda współpraca z największą fotobudkową firmą na dolnym śląsku.

Zapraszamy do rezerwowania fotobudki i Selfie Mirror oraz do kolejnego wpisu – a w nim SlowMotion budka, Gifbudka Gifobudka i Selfie Mirror Kraków!

Komentarze są wyłączone.