Fotobudka z Wrocławia w Zgorzelcu – Fantasy Park

Fotobudka w czasie Święta Niepodległości we Wrocławiu 2014 – fotoboxik
Listopad 17, 2014
FotoBoxik – fotobudka z Wrocławia
Grudzień 16, 2014

W ostatnich wpisach mogliście zobaczyć jak bawiliśmy się z gośćmi na urodzinach, weselach czy imprezach plenerowych. Ostatnio mieliśmy okazję uczestniczyć w andrzejkach w zgorzeleckim klubie Fantasy Park! Zobaczcie, że fotobudka na imprezę w klubie to świetna atrakcja.

Zdjęcia z fotobudki Fantasy Park

Zdjęcia z fotobudki Fantasy Park

Czy fotobudka na imprezę w klubie się sprawdzi?

Jasne, że tak!
Impreza w Zgorzelcu była pod nazwą „Licealne andrzejki w Fantasy  Park”. Już od samego początku uczestnicy imprezy tłumnie robili sobie fotki z budki. Z upływem czasu wiek uczestników imprezy wzrastał, ale nie miało to żadnego znaczenia, wszyscy chętnie robili sobie zdjęcia z FotoBoxikiem. Zdjęcia w przebraniach, solo, w grupie znajomych, z dziewczyną i chłopakiem – wszystkie wyszły świetnie.

Zdjęcia z fotobudki Fantasy Park 2

Zdjęcia z fotobudki Fantasy Park 2

Jak wyglądają zdjęcia z fotobudki na imprezie?

Uczestnicy Licealnych andrzejek otrzymywali zdjęcia w ‚paskach’ 5×15 cm. Po każdej sesji goście otrzymywali dwa takie paski, przez co dwie osoby mogły mieć świetną pamiątkę. Zdjęcia chciała większa ilość osób? Żaden problem, wszystko dało się zrobić 🙂

Zdjęcia z fotobudki Fantasy Park 3

Zdjęcia z fotobudki Fantasy Park 3

Ile kosztuje fotobudka z Wrocławia?

Jesteś zainteresowany współpracą z nami na swojej imprezie? To super! Zajrzyj prędko do naszej oferty cenowej, gdzie będziesz mógł poznać ceny fotobudki i pakiety. Rzuć okiem również na możliwość personalizacji, przez co Twoi goście nawet za długi czas będą wiedzieć, skąd mają te wyjątkowe zdjęcia.

Zapraszamy do kontaktu i do odwiedzenia naszego Facebooka

 

Komentarze są wyłączone.