Jesienne podsumowanie imprez

Jesienne podsumowanie imprez

Podsumowanie lipca 2017
26 lipca, 2017
Fotobudka z Mikołajem
26 listopada, 2017

Selfie Mirror Warszawa -Loreal Hair Fashion Night

O imprezach w czasie szczytu sezonu na fotobudkę na weselu mogliście przeczytać w poprzednim wpisie o podsumowaniu lipca.
Teraz czas na jesienne podsumowanie. Dla Fotoboxika jesień to końcówka sezonu ślubnego oraz początek sezonu na imprezy firmowe. Bardzo nas ten okres zaskoczył. W poprzednich latach we wrześniu i październiku gościliśmy na mniejszej ilości imprez, niż w sezonie wakacyjnym. Ale nie w tym roku! Wrzesień, październik i listopad były dla nas bardzo pracowite i w dzisiejszym wpisie przypomnimy kilka imprez i wesel, na których mieliśmy przyjemność gościć.

WESELA WE WRZEŚNIU

Wrzesień, końcówka lata i początek jesieni. To wtedy są największe szanse na piękną złotą jesień, dzięki czemu wiele Par rozważa swoje wesele we wrześniowe weekendy. Wrzesień również zaliczamy do sezonu ślubnego, czyli okresu w którym jest bardzo dużo ślubów i wesel.
W tym roku we wrześniu gościliśmy na kilkunastu weselach, ale żeby Was nie zanudzać przybliżymy tylko kilka.
Jak dobrze wiecie jesteśmy z Wrocławia, dlatego w pierwszej kolejności wspomnimy o udziale na zabawie weselnej właśnie w tym mieście. Tym razem odwiedziliśmy wrocławską salę Balkon.
Sala Balkon  znajduje się przy ulicy Krakowskiej 54. Jest to bardzo przestronna sala w centrum miasta. Są to jej zdecydowane walory. Mieliśmy przyjemność wielokrotnie gościć tam z naszymi usługami. Można tam zorganizować zarówno kameralne wesela jak i te z dużą ilością gości. Goście z pewnością nie będą narzekać na brak miejsc parkingowych, co w naszym odczuciu jest dużym plusem. Jednak mankamentem który rzuca się nam w oczy jest mała ilość zieleni dookoła. Trzeba jednak mieć na uwadze, że to sala weselna oddalona zaledwie 5 minut samochodem od centrum Wrocławia.
We wrześniu też dużym zainteresowaniem cieszyła się nasza nowość, czyli Magic Mirror zwane czasami fotobudką lustro. Na jeden z wrześniowych wyjazdów wygnało nas aż do Warszawy! To tam odbywała się impreza firmy Loreal pod nazwą HAIR FASHION NIGHT. Była to pierwsza tego typu impreza w Polsce zrobiona z wielkim rozmachem. Do dyspozycji gości czekało wiele atrakcji z Magic Mirror na czele. Odwiedzający mogli skorzystać z porad stylistów czekających przy blisko 50 stanowiskach. Na tej imprezie nasze wyjątkowe lustro robiło wyjątkowe zdjęcia, stylizowane na okładkę magazynu. Zobaczcie sami:

Selfie Mirror warszawa loreal

PODSUMOWANIE PAŹDZIERNIKA

Jak co roku w październiku zaczynają dominować imprezy firmowe. W tym roku gościliśmy z na kilku dużych eventach. Jeden z nich odbywał się na początku października na Stadionie Miejskim Wrocław. Obiekt ten wybudowany na Euro2012 to nie tylko miejsce wydarzeń sportowych. Znajduje się tam również biurowiec oraz jedna z większych sal w okolicy Wrocławia. Organizowane są tam nawet największe gale i konferencje, nawet na kilkaset osób. Na takiej imprezie właśnie były nasze fotobudki. Event ten podsumowywał rok u jednej z dużych firm z branży IT. Dla gości wydarzenia czekały dwie fotobudki. Tematyką imprezy była gala oskarowa i obie nasze maszyny do zdjęć miały akcenty pasujące do konwencji. Przy budkach czekały na gości czerwone dywany, statuetki oskarów do pozowania oraz olbrzymia ilość naszych gadżetów. Na zdjęciach znajdowały się również nasze nowe tła, które możecie zobaczyć w naszej galerii.

fotobudka tło złote

IMPREZY W LISTOPADZIE

Pod koniec listopada czeka nas cykl imprez andrzejkowych, a w pierwszej połowie miesiąca działaliśmy na obchodach Święta Niepodległości. Już trzeci rok z rzędu mieliśmy przyjemność pomagać w obchodach 11 Listopada. Fotobudka w patriotycznej odsłonie została zaproszona przez Impart Wrocław. Wszyscy uczestnicy Radosnej Parady Niepodległości mogli zrobić sobie zdjęcie w fotobudce z biało – czerwonym tłem i zestawem patriotycznych gadżetów. Do dyspozycji chętnych na fotkę z budki były biało – czerwone szaliki, wąsy Piłsudskiego, kaszkiety z dwudziestolecia międzywojennego czy tematyczne tabliczki. Jak zawsze patriotyczna fotobudka cieszyła się dużym zainteresowaniem. Do uczestników Radosnej Parady Niepodległości były takie atrakcje jakt:

  • Fotobudka w patriotycznej odsłonie
  • Żołnierska grochówka
  • Pyszne gofry dla dzieci
  • Pokaz musztry wojskowej
  • Zajęcia z bębnami, podczas których wygrywano patriotyczne rytmy

fotobudka wroclaw swieto niepodleglosci

Jak widzicie dużo się dzieje u nas dzieje w ostatnim czasie, a jest to jeden ze spokojniejszych okresów w roku. Już za chwilę ruszą Fotobudka z Mikołajem oraz imprezy sylwestrowe, o których wspomnimy Wam w kolejnym wpisie.

Comments are closed.