Pierwsze wesele z fotobudką w 2016 roku za nami!

Pierwsze wesele z fotobudką w 2016 roku za nami!

Fotoboxik na Targach Ślubnych w Opolu 2016
8 lutego, 2016
Podsumowanie maja 2016
8 maja, 2016

Już w połowie stycznia mieliśmy przyjemność gościć z fotobudką na pierwszym weselu w 2016 roku! Bardzo nas to cieszy, że już w styczniu możemy zacząć szalony sezon weselny.

Fotobudka na weselu po raz pierwszy w 2016!

Gdzie i kiedy odbyło się pierwsze wesele z fotobudką w 2016 roku?

W tym roku bardzo szybko rozpoczęliśmy zabawę z FotoBoxikiem na weselach. Już w połowie stycznia zostaliśmy zaproszeni przez Anię i Tomka na ich wesele. Uroczystość odbywała się koło Karpacza, w miejscowości Sosnówka. Para Młoda miała ślub w iście zimowej scenerii. Z pewnością niewielu będzie mogło się pochwalić tym, że ich ślub i wesele odbywały się w takiej scenie – prawdziwa biała magia. Goście weselni bawili się doskonale! Pomimo mroźnych temperatur na zewnątrz, na weselu panowała przyjemnie gorąca atmosfera. Goście i Para Młoda zrobili sobie mnóstwo śmiesznych zdjęć! Każdą fotkę drukowaliśmy podwójnie, by goście mogli jedno zdjęcie wkleić do księgi gości oraz napisać życzenia i adnotację od serca. Dzięki temu powstała niepowtarzalna pamiątka dla Pary Młodej.

Jakie wrażenie wywarła na nas sala weselna?

Kadr z fotobudki Wrocław na weselu

Pierwszy raz zawitaliśmy do Dworu „Korona Karkonoszy”. Musimy przyznać, że wywarł na nas bardzo miłe wrażenie – piękna sala balowa i klimatyczne lobby, to wszystko w górskiej okolicy tworzy bardzo miły klimat. Z tego co udało nam się dowiedzieć w okresie letnim wesela i inne uroczystości mogą być organizowane w ogrodzie. Jest to pomysł na wyjątkowe wesele. Dzięki naszej pierwszej Parze Młodej w tym roku mogliśmy odwiedzić to miejsce w zimowej odsłonie. Nie często mamy okazję do odwiedzin hoteli i sal weselnych zimą, ponieważ najwięcej wesel odbywa się latem. Mamy nadzieje, że kiedyś zawitamy z fotobudką na wesele organizowane właśnie w ogrodzie Korony Karkonoszy. Z chęcią tam wrócimy 🙂

Terminy w 2016 roku

Dopiero początek roku, a wolnych terminów u nas coraz mniej. Bardzo nas cieszy, że Pary Młode nam ufają, że wracają do nas znajomi naszych klientów, i że wracają do nas stali klienci. Serdecznie dziękujemy – to nas nakręca do ciężkiej pracy przez cały rok. Wszystko dla wielu dobry imprez z  FotoBoxik!

Skontaktuj się z nami również przez facebooka fotobudki!

Comments are closed.