Podsumowanie lipca 2016

Podsumowanie lipca 2016

Podsumowanie czerwca 2016
8 lipca, 2016
Tło w czerwono-niebieskie kropki
Podsumowanie sierpnia 2016
1 września, 2016


Połowa wakacji za nami, ale Fotoboxik nie odpoczywa. Przyszedł czas na fotobudkowe podsumowanie miesiąca. To już kolejny wpis z tej serii, inne możecie znaleźć na blogu. Sezon weselny trwa, więc i my co tydzień gościmy na wielu imprezach. W dzisiejszym wpisie pochwalimy się kilkoma z nich, które odbyły się w lipcu. Czas start! 🙂

Wesela we Wrocławiu, które obsługiwaliśmy

Główny obszar działania fotobudki FotoBoxik to Wrocław i okolice. Dlatego też podsumowanie lipca musimy zacząć od wrócenia pamięcią do imprez z naszych rodzinnych stron oraz w Jaworze i Świdnicy.
Zawitaliśmy m.in do Villi Caprice, mieszczącej się pod adresem ul. Fryderyka Chopina 27 Wrocław. Zjawiliśmy się w tym miejscu już nie po raz pierwszy. Jest nam zawsze bardzo miło, gdy pojawiamy się w jakimś miejscu po raz kolejny i gdy obsługa może potwierdzić jakość naszych usług. Fotobudka na weselu zawsze jest atrakcją wieczoru, budzi duże zainteresowanie, a nasi animatorzy, jakość zdjęć i wybór gadżetów sprawia, że klienci FotoBoxik mogą być spokojni o dobrą zabawę swoich gości weselnych. Dokładnie tak było tym razem!
Na kolejne z wielu wesel w lipcu dotarliśmy do Miasta Chleba – czyli do Jawora. Wesele odbywało się na sali ECMEN. Sam ślub odbywał się w plenerze, w pięknym otoczeniu jaworskiego parku. Śluby plenerowe to nowy, ale bardzo popularny trend w tym sezonie. Co prawda z fotobudką przyjeżdżamy zazwyczaj wieczorową porą, więc sama ceremonia zaślubin nas omija, ale zawsze staramy się rozmawiać z gośćmi weselnymi i Młodymi i zbieramy cenne informacje na ten temat. O ślubach plenerowych być może zrobimy osobny wpis, ale teraz czas się pochwalić recenzją jaką otrzymaliśmy zaraz po weselu:
„Polecam!;) Super zabawa podczas wesela:-)”. Taki radosny dla nas wpis pojawił się na Facebookowym profilu.

Fotoboxik w Świdnicy

W lipcu mieliśmy też przyjemność trafić na imprezę w okolice Świdnicy, do miejscowości Złoty Las. Jak sama nazwa wskazuje miejscowość jest otoczona malowniczym lasem, a sama sala znajduje się nad stawem. Zastanawialiśmy się czy rozstawiać nasze fotobudkowe tło, ponieważ sam krajobraz świetnie się prezentował w kadrze. Impreza ta była festynem firmowym. Zakład pracy przygotował dla swoich pracowników dużo atrakcji. Najmłodsi mogli bawić się w mega gry z animatorami, pływać w wielkiej bańce po jeziorku. Trochę starsi mieli do dyspozycji barmana, syto zastawiony stół, zawody cross-fit a nawet lot balonem! Tym razem  FotoBoxik miał mocną konkurencję, ale daliśmy radę! Nie nudziliśmy się ani przez chwilę, uczestnicy świdnickiego festynu zrobili mnóstwo śmiesznych fotek!

foto budka tło pomarańczowe paski

Jak w każdym wpisie, obowiązkowo musimy wspomnieć o weselach w Poznaniu i okolicach. Stolica Wielkopolski to bardzo ważny kierunek naszych podróży – często i chętnie tam gościmy. O wszystkich imprezach nie udało by się nam napisać, dlatego wspomnimy o jednym weselu z foto budką, które miało miejsce w Luboniu pod Poznaniem. Mimo, że droga do Poznania nie jest krótka, zawsze wracamy z stamtąd zadowoleni z dobrej imprezy, na której goście weselni i Para Młoda dobrze się bawią. Tak było właśnie na lipcowym weselu. Goście zrobili wiele fotek, chętnie wpisywali się do Księgi Gości i co najważniejsze Para Młoda była zadowolona z dobrego wyboru firmy fotobudkowej.

Comments are closed.