Podsumowanie lipca 2017

Podsumowanie lipca 2017

Magic Mirror Wrocław
Podsumowanie maja i czerwca 2017
28 czerwca, 2017
Selfie Mirror warszawa loreal
Jesienne podsumowanie imprez
22 listopada, 2017

Kolejny miesiąc sezonu weselnego już prawie za nami. Za nami mnóstwo imprez, a przed nami jeszcze więcej! Ostatnio odwiedziliśmy: Wrocław, Poznań, Świdnicę, Legnicę i Jelenią Górę. W dzisiejszym wpisie przybliżymy kilka lipcowych imprez fotobudki. Zapraszamy!

Fotoboxik na weselach w lipcu

Pochodzimy z Wrocławia, ale już to pewnie już wiecie. Fotoboxik działa także w Poznaniu – choć to też nie powinno być dla Was zaskoczeniem.   W tych dużych miastach zdarza nam się bywać na weselach i imprezach z fotobudkami wyjątkowo często, co nie oznacza że ograniczamy się tylko do tych dwóch aglomeracji. Co to, to nie 🙂

Często odwiedzamy Warszawę, Śląsk, a nawet niekiedy robimy fotki w Zakopanem czy na nad morzem.

Fotoboxik dotarł w lipcu, po raz kolejny, do hotelu Terminal. O naszych imprezach w tym miejscu mogliście już przeczytać we wpisie poświęconym fotobudką na studniówki. Hotel Terminal mieści się we Wrocławiu przy ul. Rakietowej. Jest to na obrzeżach miasta, ale z dobrym dojazdem tuż koło Autostradowej Obwodnicy Wrocławia.

Para Młoda wynajęła nasze usługi na 3h. Pakiet MEDIO, czyli właśnie pakiet trzech godzin zabawy z fotobudką jest najchętniej wybieranym przez naszych klientów. Pamiętajcie jednak, że ilość godzin zabawy na weselu warto dostosować do liczby gości. Zawsze zachęcamy do kontaktu z nami, chętnie podpowiemy jaki pakiet będzie dla Was optymalny. Zapraszamy na stronę główną, znajdziecie tam naszą ofertę!
Dziękujemy Młodym za zaproszenie i życzymy wszystkiego, co najlepsze na nowej drodze życia! 🙂

Fotobudka Wrocław na weselu - lipiec

Podsumowanie lipca

Tegoroczna nowość – Magiczne Zwierciadło, czasem nazywane Selfie Mirror lub po prostu Fotobudką Lustro – robi prawdziwą furorę! Bardzo się cieszymy, że atrakcja którą wprowadziliśmy jako jedni z pierwszych w Polsce, tak bardzo przypadła Wam do gustu.

Magiczne Zwierciadło prawie co tydzień jeździ w stronę Warszawy. Na jedno z wesel z foto budką lustro trafiliśmy do Fortu Sokolnickiego. To wyjątkowe miejsce, zapewne znane części z Was z telewizji. To tam kręcą program Bake of – Ale Ciacho :). Po trzech godzinach jazdy nasze Magiczne Zwierciadło było na miejscu gotowe do rozłożenia i startu zabawy. Często klienci pytają nas ile trwa rozłożenie lustra do selfie – przygotowanie zajmuje nam mniej niż godzinę. Czyli mniej więcej tylke ile rozkładają się fotobudki na weselach.
Kolejnym często pojawiającym się pytaniem o Magic Mirror jest kwestia animatorów. Czy będzie ktoś z obsługi, a jeżeli tak to ile osób. Z atrakcją przyjeżdżają zawsze dwie osoby. Nasi animatorzy rozkładają sprzęt, zachęcają gości do zabawy, a gdy ustawi się zbyt długa kolejka koordynują akcję tak, żeby wszyscy byli zadowoleni.

Magiczne Zwierciadło Wrocław Poznać Warszawa

Budka do slowmotion w akcji

Kolejna z naszych imprezowo-weselnych atrakcji cieszy się coraz większym powodzeniem – oczywiście mowa o Slow Motion Budka !
Atrakcja ta too wciąż wielka nowość na polskich weselach. Goście nagrywają krótkie, 4-sekundowe klipy w bardzo dużym spowolnieniu. Od razu po nagraniu mogą zobaczyć jak wyglądają w 10-krotnym spowolnieniu. Reakcje gości  zawsze nas zaskakują! W trakcie nagranie koniecznie trzeba dać się ponieść zabawie – tańczyć, cieszyć się, wykorzystać nasze gadżety – słowem im szybciej i dynamiczniej będziecie się bawić, tym ciekawszy filmik wyjdzie. Gdy szalejemy, nie zastanawiamy się nad minami jakie robimy i to zawsze budzi najwięcej śmiechu! Zabawne miny, falujące włosy, szalone pozy – to wszystko uchwyci Wideo Budka SlowMotion.
Na profilu facebookowym SlowMotion Budki możecie zobaczyć zajawki z wesel na których mieliśmy przyjemność gościć.

Fotobudka na wesele w Poznaniu - lipiec

Comments are closed.