Fotoboxik - podsumowanie lutego 2018

Fotoboxik – podsumowanie lutego 2018

Gifobudka Wroclaw
Budka do gifów – zobacz naszą kolejną nowość!
14 lutego, 2018
Fotobudka ze szkieletem podczas dni otwartych UM Wroc
Podsumowanie marca 2018 u FotoBoxika
5 kwietnia, 2018

Luty już dawno za nami, ale fotobudka Wrocław ciągle w trasie, dlatego dopiero teraz możemy napisać parę słów o imprezach w lutym 2018. Dzisiaj będziecie mogli przeczytać o fotobudce na weselu, o tym jak Fotoboxik prezentował się na Targach Ślubnych w Galerii Sudeckiej oraz o kolejnej imprezie w Warszawie. Zapraszam do lektury.

Wesela w lutym 2018

Początek roku nie jest popularną porą na organizowanie ślubu i wesela. Zimowa aura nie każdemu odpowiada, a zaczynający się w połowie lutego wielki post uniemożliwia zawarcie ślubu kościelnego. Całe szczęście nie wszyscy się tym przejmują i nasze fotobudki miały co robić w lutym.
Tak się złożyło tym razem, że dwa razy pod rząd gościliśmy we wrocławskim Art Hotel. Jest to obiekt znajdujący się w ścisłym centrum Wrocławia. Do rynku stamtąd jest góra 3 minuty spacerem.
Dokładny adres Art. Hotelu to

Kiełbaśnicza 20, 50-110 Wrocław

To bardzo eleganckie miejsce, mieszczące się w zabytkowej kamienicy. Dostojne wnętrza, ilość gwiazdek hotelu i wykwintne menu, w pewnym sensie sugerują styl wesela. Nasze Magic Mirror doskonale wkomponuje się w takie przyjęcia. Zdobiona rama lustra dodaje mu elegancji, a wyjątkowy wygląd 50-cio calowej tafli pasuje do każdego wnętrza.
Do takich eleganckich stylów wesel, również doskonale będzie pasować nasza nowa fotobudka w stylu vintage. Na razie nie będziemy zdradzać za dużo szczegółów, ale  z pewnością przypadnie Wam do gustu.

foto budka wroclaw luty 2018

Imprezy firmowe

W skali roku gościmy z naszymi atrakcjami zdecydowanie częściej na weselach. Są jednak miesiące, w których wesela są w mniejszości, za to o wiele częściej pojawiamy się na imprezach firmowych. Takim miesiącem właśnie był luty 2018! Odwiedziliśmy kilkanaście imprez firmowych, ale żeby Was nie zanudzać przytoczymy tylko dwie –  we wrocławskim hotelu Wieniawa oraz  w warszawskim klubie Loft44.

Fotoboxik zawitał po raz pierwszy w Hotelu Wieniawa Wrocław. Znajduje się on na wrocławskich Krzykach, a dokładny adres to

Gajowicka 130, 53-322 Wrocław

Trafiliśmy tam na imprezę w klimacie lat 70-tych. Już dawno nie mieliśmy okazji trafić na taką tematykę imprezy. W naszych gadżetach znalazło się wiele rzeczy pasujących dla prawdziwych hipisów – okulary lenonki, pacyfki, długie włosy i wiele innych. Sądząc po kolejce jaka się do nas ustawiała, fotobudka przypadła gościom do gustu 😊
Możemy się też pochwalić, że to już kolejna wizyta naszej fotobudki na imprezach tej firmy. W grudniu pojawiliśmy się u nich na imprezie mikołajkowej – zajrzyjcie do wpisu o fotobudce z mikołajem

Zawitaliśmy też do wspomnianego klubu Loft44 w Warszawie.

Zostaliśmy tam zaproszeni na event Kaczmarski Group. To Polska firma, która jest liderem na rynku informacji bankowej. To właśnie do nich należą tak znane marki jak Krajowy Rejestr Długów, Rzetelna Firma czy Kaczmarski Inkasso.
Na imprezie gościło kilkadziesiąt osób ze świata finansów i biznesu. Gościem honorowym wydarzenia był Pan Leszek Balcerowicz.

Fotoboxik Targach Ślubnych w Galerii Sudeckiej

Galeria Sudecka po raz kolejny zorganizowała u siebie targi ślubne. Przyjechało kilkudziesięciu wystawców z branży weselnej. Można było odwiedzić stoiska m.in.:

  • Cukierni
  • Fotografów
  • Animatorów dla dzieci
  • Wypożyczalni sprzętu i dekoracji
  • Mobilny escape room

FotoBoxik prezentował tam Selfie Mirror, czyli Magiczne Lusto oraz klasyczną fotobudkę. Dla osób, które nas odwiedziły przygotowaliśmy specjalną ofertę na nasze usługi, m.in. z darmowym dojazdem. Przyszłe pary młode mogły przetestować nasze usługi na żywo, do czego gorąco zachęcaliśmy. Mieliśmy ze sobą również przykładowa księgę gości.

Odwiedzający jeleniogórskie targi ślubne mogli nie tylko skorzystać z promocyjnych ofert wystawców. Przez cały dzień odbywały się na scenie różne prelekcje, rozmowy i konkursy.

Czy są jeszcze wolne terminy na ten rok?

Bardzo lubimy się tym chwalić, dlatego tutaj też wspomnimy – jesteśmy największą firmą fotobudkową w regionie. Mamy do Waszej dyspozycji 6 fotobudek i 3 Selfie Mirror, toteż liczba dostępnych u nas terminów jest całkiem spora.
W niektóre soboty sezonu ślubnego może być ciężko coś znaleźć, ale zapraszamy do kontaktu, sprawdzimy dla Ciebie czy termin jest wolny!

Napisz do nasna stronie lub przez Facebooka fotobudki!

Comments are closed.