Podsumowanie maja 2016

Podsumowanie maja 2016

Pierwsze wesele z fotobudką w 2016 roku za nami!
8 lutego, 2016
Fotobudka na majówkę w Świdnicy i Świebodzicach
8 maja, 2016

Miesiąc maj już za nami! Był to dla nas bardzo pracowity czas. W minionym miesiącu wiele osób dołączyło do grona zadowolonych klientów fotobudki FotoBoxik. Mieliśmy okazję gościć na licznych weselach, festynach i imprezach. W tym wpisie pochwalimy się kilkoma imprezami.

Przegląd odwiedzonych wesel we Wrocławiu

Tak się miło złożyło, że kilka z majowych wesel odbyło się we Wrocławiu.
Jedno z nich miało miejsce w Hotelu Śląsk. Obiket ten znajduje się blisko stadionu Śląska przy ulicy Oporowskiej. Bardzo miło wspominamy tę imprezę. Goście świetnie się bawili, pstrykali dużo zdjęć w FotoBoxiku, puszczali wodzę fantazji. Bawiliśmy gości przez 3 godziny. Wszyscy zaproszeni oraz Para Młoda wykorzystali ten czas w stu procentach! Fotobudka na 3 godziny – czyli nasz Pakiet MEDIO – to zdecydowanie najchętniej wybierana opcja na wesela, imprezy rodzinne, urodziny i inne okazje. Nasze pozostałe pakiety na stronie głównej.

Kolejna fotobudka na weselu we Wrocławiu gościła w Art Hotelu. Hotel ten znajduje się w samym centrum miasta, tuż przy wrocławskim rynku, na ulicy Kiełbaśniczej. Była to kolejna udana wizyta. Bardzo nas cieszy, jak gościom przypada do gustu nasza atrakcja. Bardzo nas też motywuje do działania to, jak goście po weselu udostępniają zdjęcia z fotobudki i lajkują fotobudkę FotoBoxik na Facebooku . Często też otrzymujemy od naszych klientów maile takie jak ten:
Dzień dobry ,
dziekuję serdecznie za Państwa usługę, zabawa była wyśmienita:)
Fotobudka okazała się strzałem w dziesiątkę, a jakość Państwa sprzętu i gadżetów była imponująca.
Pozdrawiam”
Wtedy wiemy, że to co robimy, robimy najlepiej! 🙂

fotobudka wrocław różowy layout

Przegląd pozostałych imprez

Maj był bogaty w imprezy plenerowe – festyny, pikniki, eventy firmowe. O dwóch takich imprezach mogliście przeczytać w naszym wpisie FOTOBUDKA ŚWIDNICA ŚWIEBODZICE. Ale to był dopiero początek miesiąca!
Fotoboxik gościł po raz pierwszy w Płońsku! Zostaliśmy tam zaproszeni na event w fabryce ciastek Mondelez w Płońsku. Robiliśmy tam zdjęcia przez 2 dni! Nasza wizyta tak się spodobała, że tydzień później zawitaliśmy z fotobudką w Poznaniu, również w tej samej firmie! Po raz kolejny, zadowoleni klienci są dla nas najlepszą recenzją. 🙂
Pod koniec maja nasze fotobudki zawitały po raz kolejny do Świebodzic. Bawiliśmy się tam z okazji Dnia Dziecka. Niestety pogoda nie dopisała na tej imprezie i dzieciaki trochę zmokły. Nie przeszkodziło to jednak z zrobieniu kilkudziesięciu fantastycznych zdjęć.

To relacja w bardzo telegraficznym skrócie, bo w maju gościliśmy na kilkunastu imprezach! Czerwiec zapowiada się na jeszcze bardziej intensywny, co nas szalenie cieszy!
Mimo dużego obłożenia są jeszcze wolne terminy na fotobudkę w najbliższym czasie. To wszystko dzięki temu, że nieustannie się dla Państwa rozwijamy.

Fotobudka na Dniu Dziecka Wrocław

Nie zwlekaj, zamów fotobudkę na weselę lub imprezę już dziś. Kontakt do nas!

Comments are closed.