Podsumowanie maja i czerwca 2017

Podsumowanie maja i czerwca 2017

Foto Lustro, Selfie Mirror na weselu, Fotobudka na wesele
Co działo się u nas w kwietniu?
30 kwietnia, 2017
Podsumowanie lipca 2017
26 lipca, 2017

Sezon ślubny w pełni, więc nasze fotobudki i Magic Mirror nie próżnują! Za nami dziesiątki imprez, a przed nami jeszcze więcej. Ten rok będzie dla nas wyjątkowy i rekordowy, to już pewne. Dziękujemy za tak olbrzymie zaufanie!
W tym wpisie przybliżymy kilka imprez z maja i czerwca. Na pewno wspomnimy o wypadzie do Poznania.
Zapraszamy do lektury.

Magic Mirror Wrocław

Dotarliśmy do Turka

Przez ostatnie lata odwiedziliśmy z fotobudkami wiele miejscowości. W wielu z nich pojawiamy się regularnie na kolejnych weselach i innych imprezach. Najczęściej bywamy, co oczywiste, w okolicach stolicy Dolnego Śląska. Coraz częściej jednak jesteśmy zapraszani na eventy w Wielkopolsce. Teraz mogliśmy gościć np. w Turku. Zaprosił nas klient, który widział nas w akcji na jednym z wesel w Poznaniu. Na takie zaproszenie nie mogliśmy odmówić.

Uroczystość odbyła się w restauracji Eden Turek. Niestety nie możemy dla Was zrecenzować, nawet pobieżnie, tej sali. Nasze przybycie zainteresowało gości na tyle, że jeszcze przed startem zabawy była ustawiona do nas kolejka. Uwielbiamy ekipy, które są żądne funu, dlatego robiliśmy wszystko aby wyszło jak najwięcej zdjęć. Zawsze uważamy, że im więcej fotek, tym lepiej.

Takie imprezy, jak ta w Turku, bardzo nas pozytywnie nakręcają na coraz dalsze trasy. Mimo, że z Fotoboxik musiał wracać aż do Wrocławia, to z taką dawką pozytywnej energii podróż minęła szybko i sprawnie 🙂

Majowa impreza z fotobudką Poznań

Imprezy we Wrocławiu i okolicach

W poprzednich sezonach czerwiec był jednym z najbardziej aktywnych dla nas miesięcy. Wyraźnie więcej fotobudek na weselach mieliśmy w czerwcach i sierpniach. Niby w dzisiejszych czasach nie jesteśmy zabobonni, ale wygląda na to, że chętniej bierzemy ślub w miesiącach, w których nazwie jest litera 'R’ 🙂
Tak było dawniej, w tym roku każdy z miesięcy sezonu ślubnego – czyli maj, czerwiec, lipiec, sierpień i wrzesień – będzie dla nas wyjątkowy i rekordowy!

W ostatnich miesiącach fotoboxik odwiedził m.in. piknik rodzinny Archicomu i klub Casa de La Musica.
Archicom to jeden z największych deweloperów we Wrocławiu. Reklamuje się tym, że tworzy osiedla społeczne, integrujące mieszkańców. W jedną z czerwcowych sobót został zorganizowany piknik dla mieszkańców osiedla Olimpia Port na wrocławskich Swojczycach.

Na imprezie było wiele atrakcji:

  • foodtruck z pizzą
  • turniej piłki siatkowej
  • siłownia i fitness na świeżym powietrzu
  • wata cukrowa dla dzieci
  • malowanie twarzy
  • i oczywiście Fotobudka Wrocław!

Wszyscy, którzy odwiedzili na pikniku naszą fotobudkę mogą do nas napisać, np. na Facebooku Fotobudki , a my wyślemy Wam zdjęcia z tej imprezy.
Więcej o pikniku rodzinnym można przeczytać tutaj. Dziękujemy za zaproszenie i do zobaczenia przy kolejnej okazji! 🙂

fotobudka wrocław czerwiec

Jak zawsze zapraszamy na nasze profile na:
Facebooku
Instagramie

Comments are closed.