Podsumowanie sierpnia 2016

Podsumowanie sierpnia 2016

Tło w pomarańczowe paski
Podsumowanie lipca 2016
8 sierpnia, 2016
Tło cegły
Podsumowanie września 2016
8 września, 2016

Wakacje już się skończyły, uczniowie ruszyli do szkół – to znak, że czas na podsumowanie sierpnia! Miesiąc minął pod znakiem mnóstwa imprez. Mieliśmy też rekordowy weekend – 6 imprez w dwa dni oraz rekordowy tydzień – Fotoboxik gościł na 11 imprezach w 7 dni! Zapraszamy do lektury! 🙂

foto budka tło czerowno-niebieskie kropki

Sierpniowe wesela – Opole

W zeszłym miesiącu podsumowanie zaczynaliśmy od imprez z fotobudką we Wrocławiu i okolicach, więc dzisiaj zaczniemy od kolejnego bardzo istotnego rynku, czyli będzie parę słów o weselach w Opolu i okolicach.
Foto budka zawitała ostatnio do miejscowości Komorno na opolszczyźnie. To tam znajduje się Dworek Komorno, do którego zaproszono nas na wyjątkowe wesele. Miejsce zrobiło na nas wielkie wrażenie. Nowy budynek, stylizowany na zabytkowy dworek, z rozległym ogrodem i fontanną. Wnętrze również wykończone z dbałością o szczegóły. Zdecydowanie sala godna polecenia. Wesele zapadnie nam na długo w pamięci dzięki gościom weselnym, którzy świetnie się bawili. Para młoda zamówiła również Księgę Gości, która w mgnieniu oka zaroiła się wpisami.

Sierpniowe wesela – Wrocław

Czas na parę słów o imprezach i weselach w naszym rodzinnym mieście – Wrocławiu. Sierpień był pod wieloma względami wyjątkowy i rekordowy. Był baaaardzo pracowity, to fakt. Ale też w nietypowy sposób skumulowały nam się imprezy właśnie we Wrocławiu. Zazwyczaj wyjeżdżamy w różne miejsca, a wręcz do różnych miast i województw. W tym miesiącu jednak większość foto budkowych imprez była we Wrocławiu lub bliskich okolicach. W jedną z sobót dwie z naszych fotobudek zagościły na dwa różne wesela do Starej Garbarni. O tej sali mogliście już przeczytać na naszym blogu, np. we wpisie „FOTOBUDKA NA WESELACH WE WROCŁAWIU„. Już nie raz tam gościliśmy, ale po raz pierwszy jednocześnie na wszystkich odbywających się tam weselach. Byliśmy też w innych częściach Wrocławia – m.in w Terminal Hotelu, czy w podwrocławskich Godzikowicach. Jak widzicie wiele się w ostatnim czasie działo, a to tylko wycinek naszego szalonego sierpnia z fotobudką FotoBoxik.

Wesele z fotobudką w Starej Garbarni Wrocław

Fotoboxik w Szczawnie-Zdroju

Zawitaliśmy również na wesele z fotobudką do Wałbrzycha, a raczej leżącego nieopodal Szczawna Zdroju. Wałbrzych ostatnio słynie głównie ze Złotego Pociągu, Szczawno-Zdrój słynie z leczniczej wody i uzdrowiska, a fotobudka FotoBoxik słynie z dobrej zabawy i profesjonalnej obsługi wesel! Na fotobudkową imprezę w okolicy Wałbrzycha zawitaliśmy do Restauracji Dworzysko. Pierwszy raz mieliśmy przyjemność tam gościć, więc jesteśmy przekonani, że nasza kolorowa fotobudka, duża ilość gadżetów i profesjonalni animatorzy zrobili na Parze Młodej, gościach weselnych i obsłudze bardzo dobre wrażenie.

Zamów fotobudkę na swoje wesele lub imprezę!

Comments are closed.