Przegląd wesel, na których gościliśmy we Wrocławiu

Przegląd wesel, na których gościliśmy we Wrocławiu

Fotoboxik na Juwenaliach Politechniki Wrocławskiej
7 maja, 2015
Fotoboxik na pikniku w Świebodzicach
10 sierpnia, 2015

Gościmy na weselach w różnych miejscach w Polsce – Wrocław, Poznań, Łódź, Katowice i gdzie tylko nas zaprosicie. Najczęściej wybieramy się na wesela na Dolnym Śląsku. W ostatnim czasie gościliśmy w Bielawie, w Świdnicy czy w Wałbrzychu – o czym mogliście przeczytać na naszym fanpage’u na Facebooku. Dzisiaj napiszemy, jak weselni goście bawili się z Fotoboxikiem we Wrocławiu.

Zdjęcie z fotobudki na weselu we Wroclawiu

Fotoboxik na weselu w Starej Garbarni Wrocław

Stara Garbarnia to kompleks weselny znajdujący się przy ulicy Wielkopolskiej 72 we Wrocławiu. Znajduje się tam hotel, salon sukni ślubnych, restauracja i aż 6 sal weselnych. W większości z nich FotoBoxik miał już okazje gościć. Ostatnio mieliśmy przyjemność być w Sali Dom Weselny u Beaty i Michała. Goście weselni wyśmienicie bawili się z naszą budką, robili mnóstwo wesołych zdjęć, które wklejali do księgi gości. Taka atrakcja na weselu to nie tylko świetna zabawa ale też pamiątka na lata. Przy każdym wklejonym zdjęciu z budki goście pisali adnotacje i życzenia.

Zdjęcie z fotobudki na weselu we Wroclawiu 2

Fotoboxik na weselu w Hotelu Bielany

Hotel Bielany znajduje się w dogodnej lokalizacji blisko zjazdu z autostrady A4 i wylotu z Wrocławia w stronę Świdnicy i Kłodzka. Dokładny adres to ul. Klecińska 3 – Bielany Wrocławskie. Jest to trzygwiadkowy hotel z piękną salą weselną i bardzo profesjonalną obsługą. Mieliśmy okazję się tam pojawić na weselu Martyny i Krzyśka. Będziemy to wesele bardzo dobrze wspominać. Urzekło nas jak przy budce na tym weselu dobrze bawili się zarówno seniorzy rodzin, rodzice, znajomi Pary Młodej jak też najmłodsi weselnicy. FotoBoxik na imprezy zawsze przywozi ze sobą specjalne schodki, dzięki którym nawet dzieci są dobrze widoczne w kadrze zdjęć. Schodki przy foto budce przydają się też dla dorosłych. Gdy weselnicy są już zmęczeni zabawą mogą sobie usiąść i zrobić fotke z budki odpoczywając.

Zdjęcie z fotobudki na weselu we Wroclawiu 3

Comments are closed.