RELACJA Z TARGÓW ŚLUBNYCH WE WROCŁAWIU 2016

RELACJA Z TARGÓW ŚLUBNYCH WE WROCŁAWIU 2016

Fotobudka i Targi Ślubne w Poznaniu 2016
8 stycznia, 2016
Fotoboxik na Targach Ślubnych w Opolu 2016
8 lutego, 2016

W ostatnim wpisie zachęcaliśmy do udziału w targach ślubnych, które odbyły się 10.01.2016r we wrocławskiej Hali Stulecia. Nasze stoisko cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem, dlatego z przyjemnością przedstawiamy relację z targów ślubnych Wrocław 2016 .

Targi Ślubne z fotobudką Wrocław

Targi Ślubne z fotobudką Wrocław

 

Dlaczego Fotoboxik na targach ślubnych?

Odpowiedź jest prosta – fotobudka  to super atrakcja, z której skorzystają goście weselni w każdym wieku. Zdjęcia, które goście będę mogli zrobić sobie w trakcie zabawy, będą świetnym sposobem na podziękowanie im za przybycie.
W trakcie targów ślubnych narzeczeni mogli przetestować nasze usługi i zapoznać się z promocyjną ofertą.

Relacja z wrocławskich targów ślubnych

Zdjęcie z fotobudki na targach ślubnych we Wrocławiu

Już po raz kolejny prezentowaliśmy się na tego typu imprezie. Bardzo miło zaskoczyło nas zainteresowanie, jakie wzbudziliśmy. Bardzo wiele par młodych zatrzymało się przy nas by zapoznać się z naszą ofertą i porozmawiać z nami o tym jak się sprawdza Fotoboxika na weselu. Gorąco zachęcaliśmy do robienia sobie u nas zdjęć, aby narzeczeni mogli porównać jakość jaką prezentujemy z tym co prezentują inne firmy. Otrzymaliśmy dużo pozytywnych opinii zarówno o naszej ofercie, o wyglądzie budki do zdjęć, jak też o jakości zdjęć w porównaniu do innych. Serdecznie dziękujemy za te miłe słowa. Bardzo nas nakręcają do dalszej pracy i napełniają pozytywną energią 🙂

Wszystkich gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług w sezonie 2016! Zapraszamy do zapoznania się z cenami fotobudki na Twoje wesele.

Comments are closed.