RELACJA Z TARGÓW ŚLUBNYCH WE WROCŁAWIU 2016

Fotobudka i Targi Ślubne w Poznaniu 2016
Styczeń 8, 2016
Fotobudka na Targach Ślubnych w Opolu 2016
Luty 8, 2016

W ostatnim wpisie zachęcaliśmy do udziału w targach ślubnych, które odbyły się 10.01.2016r we wrocławskiej Hali Stulecia. Nasze stoisko cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem, dlatego z przyjemnością przedstawiamy relację z targów ślubnych Wrocław 2016 .

 

Targi Ślubne z fotobudką Wrocław

Targi Ślubne z fotobudką Wrocław

 

 

Dlaczego fotobudka była na targach ślubnych?

Odpowiedź jest prosta – fotobudka na weselu to super atrakcja z której skorzystają goście weselni w każdym wieku! Przyszłe pary młode często poszukują atrakcji, które jeszcze bardziej urozmaicą wesele. Fotobudka jest zdecydowanie jedną z najbardziej modnych i popularnych atrakcji. Zdjęcia, które goście będę mogli zrobić sobie w fotobudce, będą świetnym sposobem na podziękowaniu im za przybycie.
W trakcie targów ślubnych narzeczeni mogli przetestować fotobudkę FotoBoxik, zapoznać się z naszą promocyjną ofertą, jak też przekonać się, że warto postawić na jakość czyli fotobudkę Wrocław – FotoBoxik

 

Relacja z wrocławskich targów ślubnych

Zdjęcie z fotobudki na targach ślubnych we Wrocławiu

Zdjęcie z fotobudki na targach ślubnych we Wrocławiu

Już po raz kolejny prezentowaliśmy się na tego typu imprezie. Bardzo miło zaskoczyło nas zainteresowanie jakie wzbudziliśmy. Bardzo wiele par młodych zatrzymało się przy nas by zapoznać się z naszą ofertą, porozmawiać z nami o tym jak się sprawdza fotobudka na weselu, oraz oczywiście by przetestować FotoBoxik. Gorąco zachęcaliśmy do robienia sobie u nas zdjęć, aby narzeczeni mogli porównać jakość jaką prezentujemy z tym co prezentują inne fotobudki. Otrzymaliśmy dużo pozytywnych opinii zarówno o naszej ofercie, o wyglądzie fotobudki jak też o jakości zdjęć w porównaniu do innych. Serdecznie dziękujemy za te miłe słowa. Bardzo nas nakręcają do dalszej pracy i napełniają pozytywną energią 🙂
Wszystkich gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług w sezonie 2016! Zapraszamy do zapoznania się z cenami fotobudki na Twoje wesele!

Zdjęcia z fotobudki na targach ślubnych we Wrocławiu

Wszystkich, którzy odwiedzili nasze stoisko i zrobili sobie fotkę z budki zapraszamy do albumu na Facebooku oraz do zdjęć dostępnych na serwerze.

Komentarze są wyłączone.