Relacja z targów ślubnych we Wrocławiu

Relacja z targów ślubnych we Wrocławiu

Fotobudka na Targach Ślubnych we Wrocławiu
2 stycznia, 2015
Fotoboxik i Targi ślubne południowej wielkopolski
21 stycznia, 2015

Jak mogliście przeczytać z naszej ostatniej zapowiedzi, gościliśmy z naszą fotobudką na targach ślubny, które odbyły się 11.01 we Wrocławiu, w Hali stulecia. Była to spora impreza na której około 150 wystawców prezentowało swoje usługi dotyczące branży ślubnej i weselnej. Mogliście też o tym poczytać w lokalnej prasie.

Logo Targi Ślubne Wrocław

Co robiliśmy na targach ślubnych?

Fotobudka jest atrakcją, która doskonale wypada na weselach. Pary młode coraz częściej decydują się na dodatkowe atrakcje dla swoich gości. Fotobudka ma to do siebie, że doskonale bawią się przy niej młodsi jak i starsi goście. Zawsze jesteśmy miło zaskoczeni jak wiele zabawnych sesji wykonują u nas seniorzy rodzin. Zdjęcia z budki są też doskonałym sposobem na podziękowanie dla gości za przybycie na wesele. Na każdym  zdjęciu znajdują się wybrane przez parę młodą teksty lub grafiki.
Na targach ślubnych pokazywaliśmy narzeczonym, którzy nas odwiedzili jak dobrze można się bawić z Fotoboxikiemą na weselu. Każdy kto nas odwiedził mógł się przebrać w nasze imprezowe gadżety i zrobić sobie zdjęcia, żeby zobaczyć jak działamy w praktyce.

Zdjęcie z Targów Ślubnych Wrocław

Jak było na targach ślubnych we Wrocławiu?

Zdjęcie z Targów Ślubnych Wrocław 2

Byliśmy po raz pierwszy na takiej imprezie i jesteśmy miło zaskoczeni. Organizacja imprezy zasługuje na dużą pochwałę. Wystawcy mogli rozstawić się na spokojnie już dzień wcześniej, i tak też zrobiliśmy. W niedziele pojawiliśmy się w Hali Stulecia z samego rana, aby wszystko dopiąć na ostatni guzik i być gotowym na przybycie pierwszych odwiedzających. Od samego początku ok godziny 10 tłumy narzeczonych odwiedzały targi ślubne. Nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem, za co chcieliśmy, wszystkim którzy do nas zawitali, serdecznie podziękować!
Do samego końca około godziny 17 z przyjemnością pokazywaliśmy naszą ofertę. Przez całe targi z chęcią odpowiadaliśmy na pytania przyszłych Państwa młodych, aby mieli pewność, że z FotoBoxikiem na swoim weselu nie spotka ich nic nieprzyjemnego, i że zawsze ktoś od nas czuwa nad tym by goście weselni dobrze wspominali zabawę. Zapraszaliśmy do zapoznania z szczegółowym opisem naszych pakietów cen w sekcji fotobudka cena.

Galeria zdjęć z targów ślubnych we Wrocławiu 11.01.2015r.

Wszystkich tych, którzy chcą zobaczyć zdjęcia wykonane przez Fotobudkę FotoBoxik zapraszamy do albumu z tej imprezy, który znajduje się na naszym profilu na Facebook

Targi Ślubne Wrocław

Comments are closed.