Sezon na wesela z fotobudką uważamy za otwarty!

Pierwsze wesele z fotobudką w 2016 roku za nami!
Luty 8, 2016
Fotobudka na weselach i imprezach – podsumowanie maja
Maj 8, 2016

W tym roku wizyty FotoBoxik fotobudki na weselach rozpoczęliśmy wyjątkowo wcześnie, bo już w styczniu – o czym mogliście przeczytać we wpisie „PIERWSZE WESELE Z FOTOBUDKĄ W 2016 ROKU ZA NAMI!” . Jednak prawdziwy sezon ślubów i wesel zaczął się dla ekipy naszej fotobudki już w Wielkanoc! 

Fotobudka na weselu Julii i Adama

Fotobudka na weselu Julii i Adama

Fotobudka na weselu w Wielką Niedzielę

Tegoroczne święta Wielkiej Nocy były dla fotobudki wyjątkowo pracowite. Mieliśmy przyjemność gościć na weselu Julii i Adama, które odbyło się w Brzegu Opolskim. Uroczystość odbyła się w restauracji Mario przy ulicy Elektrycznej w Brzegu Opolskim. W ten świąteczny dzień poranek spędzaliśmy z rodzinami, by wieczorową porą robić gością weselnym mnóstwo zabawnych fotobudkowych zdjęć.
Była to już nasza kolejna wizyta z foto budką na opolszczyźnie. Bardzo nas to cieszy, ponieważ mimo że jesteśmy fotobudką z Wrocławia to chętnie pojawiamy się w wielu innych miastach. Toteż możecie zamówić:

  • fotobudkę do Opola
  • fotobudkę do Poznania
  • fotobudkę do Legnicy
  • fotobudkę do Łodzi
  • fotobudkę do Wrocławia
  • fotobudkę do Wałbrzych
  • fotobudkę do Świdnicy

a to tylko przykładowe miasta do których przyjedziemy z fotobudką na weselę i imprezę. Dojeżdżamy wszędzie!

 

Początek sezonu na we wesela z fotobudką

Branża ślubna jest branża wyjątkowo sezonową. Zdecydowana większość ślubów i wesel odbywa się w ciepłych miesiącach – od maja do września. W tym roku czas, w którym nasze fotobudki co tydzień goszczą na czyimś weselu rozpoczął się zaskakująco wcześnie – pod koniec marca. Od teraz tydzień w tydzień będziecie mogli spotkać nas w innym miejscu, na innej imprezie lub weselu. Na profilu fotobudki na facebooku pojawiać się będą liczne newsy, o tym gdzie nas aktualnie wywiało.

 

Czy są jeszcze wolne terminy fotobudki?

Oczywiście, ale radzimy się spieszyć! Fotobudka FotoBoxik jest jedną z większych firm fotobudkowych w regionie. Do Waszej dyspozycji mamy cztery nowoczesne fotobudki, dzięki czemu zapewniamy bardzo dużo dostępnych terminów. U nas to zamawiający decyduje w jakich godzinach będzie działać fotobudka na imprezie, a nie trzeba się dostosowywać do wolnych okienek w grafiku.
Niektóre terminy są bardzo oblegane, dlatego zachęcamy do jak najszybszego kontaktu z nami. Rezerwacja fotobudki FotoBoxik to minimum formalności i gwarancja jakości potwierdzona przez wielu zadowolonych klientów indywidualnych i firmowych!

 Już dziś zamów fotobudkę na swoje weselę!

Komentarze są wyłączone.