Fotościanka Wrocław - Fotościanka z drewna - Fotoboxik.pl

Fotościanka

Fotościanka do zdjęć - drewniane tło

Elegancka, Retro ścianka do zdjęć na wesela. Idealna na imprezy utrzymane w tylu rustykalnym i vintage. Doskonała okazja na zorganizowanie dodatkowej atrakcji. Wyróżnij się i spraw, by zdjęcia z Twojego wydarzenia były po prostu niezwykłe!

Fotościanka z drewna - wyjątkowa w regionie

Nasza fotościanka jest jedyną taką w regionie i jedną z nielicznych w Polsce - Twoi goście z pewnością będą mile zaskoczeni! Sprawdź naszą ofertę i zamów wyjątkową retro fotościankę na swoją imprezę! gwarantujemy fantastyczną zabawę oraz profesjonalną obsługę!

Fotościanka - możliwość personalizacji

Zdajemy sobie sprawę, jak ważną uroczystością dla Pary Młodej jest wesele. Dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, umożliwiamy personalizację fotościanki. Jej środkowa część będzie przygotowana specjalnie pod Waszą uroczystość - możemy tam umieścić Wasze imiona, datę lub dowolny inny tekst. Całość wykonana jest oczywiście z drewna!

Zobacz, jak nasza drewniana fotościanka prezentuje się w czasie imprezy

scianka do zdjec rustykalna retro
Retro foto-ścianka, wykonana z drewna

Drewniana ścianka do zdjęć - cena wynajmu

Na cenę wynajmu fotościanki składa się kilka elementów. Poniżej prezentujemy standardową wycenę usługi.
Wrocław, Poznań, Kraków, Warszawa - Działamy w całej Polsce!
Dojazd powyżej 30 km – 0,40 zł/km!

Dlaczego warto wynająć fotościankę?

Fotościanka jest świetną alternatywą dla klasycznej fotobudki. Jeśli chcesz, aby Twoi goście mieli piękne zdjęcia na dedykowanym tle, to nasza oferta jest właśnie dla Ciebie. Drewniana ścianka do zdjęć przede wszystkim powinna zainteresować osoby, które organizują wesele lub inną imprezę w stylu retro/rustykalnym.