FotoMozaika - Mozaika ze zdjęć - Fotoboxik.pl

FotoMozaika

parallax background

FotoMozaika - co to jest?

FotoMozaika, nazywana również PhotoMosaic Wall to zupełna nowość na rynku fotobudek w Polsce. Idea tej atrakcji jest niezwykle prosta - goście w trakcie zabawy korzystają z klasycznej fotobudki. Jednak stworzone i wydrukowane zdjęcia umieszczone na specjalnej ścianie w odpowiednich miejscach stworzą wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju obraz (np. wybraną wcześniej grafikę lub logotyp). FotoMozaika to atrakcja, która zaangażuje większość Twoich gości i każdy z nich stanie się częścią wyjątkowego, ogromnego zdjęcia.
parallax background

Jak działa FotoMozaika?

Zrób szalone zdjęcie i wydrukuj je w Foto Mozaice. Na zdjęciu będzie informacja, gdzie przykleić fotkę, żeby idealnie pasowała do tworzonego obrazu. Z każdym kolejnym zdjęciem, oczom gości zacznie ukazywać się Twoje logo lub specjalna grafika.


Zrób zdjęcie w fotobudce, która przyjeżdża razem z FotoMozaiką.Wyślij nam swoje ulubione zdjęcie mailem.Dodaj zdjęcie z HashTagiem eventu na Instagram lub Twitter.

Dla kogo jest FotoMozaika?

FotoMozaika jest dla wszystkich otwartych na nowe atrakcje i szukających angażujących narzędzi marketingowych! Możesz ją zamówić na event reklamowy, imprezę filmową i wiele innych. Coraz częściej tego typu atrakcja pojawia się także na weselach!
Popularność FotoMozaiki może w niedługim czasie znacząco wzrosnąć, a to ze względu na rosnące w siłę media społecznościowe. Dzięki drukowaniu zdjęć m.in. z Instagrama i Twittera, skorzystają również Twoje Social Media!


To Ty decydujesz jak wielka będzie Foto Mozaika - 100, 300, a może 800 elementów? Nie ma problemu!
Opowiedz nam o swoim evencie, doradzimy jak duża PhotoMosaica będzie odpowiednia.
Photo Mosaic Wall oczaruje Twoich gości - zabawa z foto-atrakcjami to nasza specjalność!

Z FotoMozaiki najczęściej korzystają:

parallax background

Szukasz wyjątkowej atrakcji? Zamów FotoMozaikę!


Napisz do nas, gdzie i kiedy planujesz wydarzenie - szybko odpiszemy z ofertą dla Ciebie!