Malowanie światłem i Fotobudka - Fotoboxik.pl

Malowanie światłem

Malowanie światłem - co to?

Malowanie światłem to specjalna technika fotograficzna, która polega na odpowiednim wykorzystaniu niewielkich źródeł światła w ciemnych ekspozycjach. Przez ustawienie światła, jego barwę i ruch można uzyskać niesamowity efekt! Do niedawna technika malowania światłem była zarezerwowana tylko dla fotografów - artystów. Teraz jednak zaczyna być powszechniejsza i jest wykorzystywana m.in. w fotobudkach. Fotoboxik jest jedną z nielicznych firm w Polsce, która oferuje tego typu atrakcję! Zamów Malowanie światłem na swoją imprezę i spraw, by zaproszeni goście oniemiali z zachwytu!

Malowanie światłem i Fotobudka

Połączenie Fotobudki i Malowania Światłem jest absolutną nowością na polskim rynku! To wyjątkowe połączenie dobrze znanej zabawy z Fotobudką wraz z artystyczną techniką Malowania Światłem. Korzystając z naszej atrakcji wykonujecie wyjątkowe, artystyczne zdjęcie, które już po chwili są drukowane na profesjonalnym papierze fotograficznym.

Jak Działa
Fotobudka Malowanie Światłem?


icon-weather
Do działania potrzebujemy ciemnej przestrzeni. Nie musi być całkowity mrok, ale im mniej światła z zewnątrz, tym Light Painting jest wyraźniejszy.
Możemy działać zarówno w pomieszczeniach jak i na zewnątrz.

 
magicwand
Twoi Goście pozują przez chwilę nieruchomo do zdjęcia, a nasi animatorzy tworzą Świetlisty rysunek przy pomocy specjalnych świecących rekwizytów.
Inwencja należy do Was - możemy stworzyć napis, wzór czy wyjątkowy malunek. Wszystko przy użyciu lampek, latarek, ledów, a nawet zimnych ogni. Po chwili Fotobudka Malowanie Światłem rozpocznie działanie i stworzy jedyne w swoim rodzaju zdjęcia!
image
Fotobudka Malowanie Światłem drukuje fotografie dosłownie w kilka sekund na profesjonalnym papierze fotograficznym. Zdjęcia mogą być w formacie 10x15 cm lub w formie 15x20 cm. Wydruki dowolnie personalizujemy, tak żeby nawiązywały do uroczystości czy imprezy.

Przykładowe zdjęcia wykonane w Fotobudce Malowanie Światłem

Fotobudka Malowanie Światłem - Indywidualna Oferta dla Ciebie!

Jesteś zainteresowany zamówieniem Fotobudki Malowanie Światłem na swoją imprezę? Skontaktuj się z nami w sprawie ustalenia indywidualnej wyceny! Działamy we Wrocławiu, Warszawie, Lublinie, Opolu, Poznaniu, Krakowie - po prostu w całej Polsce! Malowanie światłem świetnie sprawdzi się na każdym evencie - weselu, imprezie firmowej, osiemnastce, studniówce i wielu innych! Zaskocz gości niezwykłą atrakcją i zapewnij im niezapomniane wrażenia. Pamiątki malowane światłem na pewno zachwycą każdego!
Dojazd powyżej 70 km – 0,40 zł/km!
Księga Gości do wklejania zdjęć z Light Painting - Malowanie Światłem - 99 zł