FotoBoxik – fotobudka z Wrocławia

Fotobudka z Wrocławia w Zgorzelcu – Fantasy Park
Grudzień 4, 2014
Fotobudka na Targach Ślubnych we Wrocławiu
Styczeń 2, 2015
Fotobudka Fotoboxik

Fotobudka Fotoboxik

W poprzednich naszych wpisach możesz zobaczyć jak doskonale fotobudka sprawdza się jako atrakcja na wesela, eventy czy urodziny. Dzisiaj postaramy się przedstawić samą ideę naszej fotobudki FotoBoxik, kilka słów jak to wszystko działa.

Kim jesteśmy?


Fotobudka FotoBoxik
powstała by urozmaicać Wasze imprezy! Jesteśmy fotobudką z Wrocławia, ale miejscowości do których dojedziemy to: Opole, Legnica, Poznań, Kraków, Łódź, Świdnica, Wałbrzych, Świebodzice, Dzierżoniów, Strzegom, Sobótka, Bolków, Kudowa Zdrój, Jelenia Góra, Kłodzko, Ząbkowice Śląskie i wiele wiele innych. Przyjedziemy również w inne miejsca w całej Polsce, do których zechcecie nas zaprosić. Na głównej stronie w dziale fotobudka cena możecie zobaczyć, jak atrakcyjne są nasze pakiety cenowe.

Jesteśmy zawsze tam gdzie dzieje się wiele. Zapewniamy serdeczną i profesjonalną obsługę fotobudki, która pomoże obsłużyć sprzęt, przebrać się w nasze zabawne gadżety, ale przed wszystkim zagwarantuje, że FotoBoxik będzie niezapomnianą atrakcją na Waszej imprezie – weselu, urodzinach, sylwestrze, studniówce i każdej innej.

Jak działa fotobudka z Wrocławia – FotoBoxik ?

Wyśmienita zabawa nie była nigdy prostsza! Przebrany w nasze śmieszne gadżety pozujesz przed fotobudką, naciskamy START i FotoBoxik cyka Ci kilka fotek, które po 10 sekundach są już wydrukowane dla Ciebie. O nic nie musisz się martwić- nie ma limitu zdjęć, a nasza ekipa zawsze jest blisko i służy pomocą. Zajrzyj też do naszej galerii.

Jakie imprezy mogą być z fotobudką?

FotoBoxik to atrakcja dla wszystkich lubiących zabawę. Z naszą fotobudką Twoja impreza z pewnością utkwi na długo w pamięci gości. Fotobudka FotoBoxik jest doskonałym dodatkiem do takich imprez jak wesela, eventy, festyny, urodziny, studniówki, wieczory panieńskie, wieczory kawalerskie, koncerty, wystawy czy imprezy klubowe.

Zapraszamy do kontaktu i do odwiedzenia naszego Facebooka

Napisz do nas, zawsze z chęcią odpowiadamy na pytania 🙂

Komentarze są wyłączone.