Zastanawiasz się gdzie znaleźć fotobudkę z Wrocławia?

Fotobudka na weselu, czyli tak się bawiliśmy w Zgorzelcu
Październik 15, 2014
Święto Niepodległości we Wrocławiu, czyli fotobudka FotoBoxik na rynku
Listopad 7, 2014
Zdjęcie z Fotobudki fotoboxik

Zdjęcie z Fotobudki fotoboxik


Na każdą imprezę z fotobudką wyruszamy z Wrocławia. Z fotobudką pojawiamy się na różnych imprezach. Nic dziwnego bo to świetna atrakcja na wesele, event, piknik firmowy czy urodziny – ale to już wiecie z poprzedniego wpisu. Imprezy na których mamy przyjemność gościć są w różnych miastach, a nawet różnych województwach. Zazwyczaj działamy na terenie dolnego śląska – Wrocław, Świdnica, Jawor, Wałbrzych, Legnica, Lubin , na terenie Opolszczyzny – Opole, Nysa, a także Wielkopolski – Poznań , Gorzów, ale dojedziemy wszędzie!!

Czy fotobudka FotoBoxik ma swój profil na Facebooku?


Jasne, że tak!


Serdecznie zapraszamy do polubienia FotoBoxika na fejsie. To tam zamieszczamy foto relacja z naszych imprez, piszemy co u nas nowego, albo dajemy znać gdzie nas wywiało tym razem :).
Zawsze możecie też do nas napisać. Czy to z zapytaniem o imprezę, czy z zamówieniem fotobudki na swoje wesele, czy chcecie żeby wytłumaczyć jak działa fotobudka – piszcie śmiało. Z pewnością odpowiemy najszybciej jak się da. #fotoboxik

Fotobudka fotoboxik na Facebooku

Fotobudka fotoboxik na Facebooku

Gdzie jeszcze znajdę FotoBoxik?


Od niedawna jesteśmy na google+. Masz tam konto? A może nosiłeś się z założeniem? Dodaj nas do swoich kręgów! Może napiszesz na Hangouts?

Fotobudka Fotoboxik w Google+

Fotobudka Fotoboxik w Google+

 

 

Komentarze są wyłączone.