Fotoboxik to świetna atrakcja na festyny czyli Święto czekolady w Świebodzicach

Fotoboxik to świetna atrakcja na festyny czyli Święto czekolady w Świebodzicach

Atrakcja na urodziny, czyli Fotoboxik na urodzinach we Wrocławiu
5 października, 2014

Takie święta moglibyśmy obchodzić cały rok! Przybyli mieszkańcy bawili się przednio, uśmiechnięte dzieci korzystały z licznych atrakcji, a wśród nich my i FotoBoxik.

Zdjęcie z Fotobudki Świeto Czekolady

Jak działamy na festynach?

To proste! Przyjechaliśmy z FotoBoxikiem chwile przed rozpoczęciem imprezy. Najpierw rozłożyliśmy namiot, sprawnie poszło.  Następnie zajęliśmy się gadżetami, w które osoby bawiące się z nami mogły się przebrać. I na koniec ustawiona została nasza fotobudka – i gotowe!

Zdjęcie z Fotobudki Świeto Czekolady 2

Kto zaprosił nas na festyn?

Zorganizowane w niedzielne popołudnie, 21 września, w Parku Miejskim z inicjatywy Burmistrza Świebodzic Bogdana Kożuchowicza i przedsiębiorstwa Śnieżka-Invest, „Święto czekolady – czekoladowy festyn dla Mieszkańców” zachęciło całe rodziny. Impreza nawiązująca swoją tematyką do kilkudziesięcioletniej tradycji świebodzickich zakładów cukierniczych Śnieżka, była doskonałą okazją nie tylko do spróbowania słodkości, lecz też do wspólnego spotkania świebodziczan i świetnej zabawy.

Wspaniała oprawa i rodzinna atmosfera nie pozostawiają wątpliwości – święto czekolady na pewno na stałe zagości w kalendarzu imprez miejskich w Świebodzicach. Byliśmy mile zaskoczeni zainteresowaniem i tym jak fotobudka została ciepło przyjęta na świebodzickim czekoladowym festynie. Bardzo nam się podobało !!
Dziękujemy organizatorom – Urzędowi Miejskiemu w Świebodzicach i Śnieżka- Invest za zaproszenie 🙂

Comments are closed.