Fotobudka na Targa Ślubnych we Wrocławiu 2017

Fotobudka na Sylwestra 2016 / 2017
Grudzień 8, 2016
Nowości u fotobudki Wrocław
Marzec 8, 2017

Nowy rok nabiera rozpędu, a za nami już pierwsze imprezy z fotobudką! Już niedługo będzie można we Wrocławiu fotobudkę zobaczyć i przetestować na ! Będziemy po raz kolejny gościć na wrocławskich targach ślubnych! Zajrzyjcie do naszych wpisów o targach ślubnych 2016

Fotobudka Targi Ślubne

Fotobudka Targi Ślubne

 

Fotobudka Wrocław na targach ślubnych

Regularnie gościmy z fotobudką na targach ślubnych. Co roku można nas odwiedzić, porozmawiać, zapytać o wszystkie nurtujące kwestie związane z fotobudką na wesele oraz, a być może przede wszystkim, przetestować jak działa FotoBoxik –fotobudka z Wrocławia. Wszystkich odwiedzających nasze stanowisko zawsze gorąco zachęcamy do sprawdzenia w praktyce jak wygląda zabawa z fotobudką. Będziecie mogli nas porównać z innymi fotobudkami i świadomie wybrać która firma fotobudkowa Wam najbardziej odpowiada.
W tym roku przygotowaliśmy dla Was parę niespodzianek. Na targach premierę będą miały nasze dwie nowe fotobudki. Wygląda na to, że staliśmy się największą firmą fotobudkową w regionie – 6 fotobudek, SlowMotion Budka, do tego nowe atrakcje, które pokażemy na targach ślubnych we Wrocławiu! Oj będzie się działo w tym roku!

Kiedy i gdzie odbędą się Targi Ślubne Wrocław 2017

Jak co roku w styczniu największe targi ślubne na Dolnym Śląsku zawitają do wrocławskiej Hali Stulecia. Dokładny adres to Wystawowa 1, 51-618 Wrocław.

Targi ślubne odbędą się 22.01.2017r w godzinach 10:00-17:00

 

Fotobudka na Targach Ślubnych

Fotobudka na Targach Ślubnych

 

Zapraszamy do poznania nas i polubienia na profilu Fotobudki Wrocław na Facebook’u

Komentarze są wyłączone.