Fotobudka na Targa Ślubnych we Wrocławiu 2017

Fotobudka na Targa Ślubnych we Wrocławiu 2017

Fotobudka na Sylwestra 2016 / 2017
8 grudnia, 2016
Foto Lustro, Selfie Mirror na weselu, Fotobudka na wesele
Co działo się u nas w kwietniu?
30 kwietnia, 2017

Nowy rok nabiera rozpędu, a za nami już pierwsze imprezy z fotobudką! Będziemy po raz kolejny gościć na wrocławskich targach ślubnych! Zajrzyjcie do naszych wpisów o targach ślubnych 2016.

Fotobudka Targi Ślubne

Fotoboxik na targach ślubnych

Regularnie gościmy na targach ślubnych. Co roku można nas odwiedzić, porozmawiać, zapytać o wszystkie nurtujące kwestie związane z zabawą na weselu oraz, a być może przede wszystkim, przetestować jak działa FotoBoxik. Wszystkich odwiedzających nasze stanowisko zawsze gorąco zachęcamy do sprawdzenia w praktyce jak wygląda zabawa z fotobudką. Będziecie mogli nas porównać z innymi firmami świadczącymi podobne usługi i świadomie wybrać kogoś, kto spełni Wasze oczekiwania.
W tym roku przygotowaliśmy dla Was parę niespodzianek. Na targach premierę będą miały nasze dwie nowe maszyny. Wygląda na to, że staliśmy się największą firmą fotobudkową w regionie – posiadamy 6 klasycznych fotobudek, SlowMotion Budkę, do tego nowe atrakcje, które pokażemy na targach ślubnych we Wrocławiu! Oj będzie się działo w tym roku!

Kiedy i gdzie odbędą się Targi Ślubne Wrocław 2017?

Jak co roku w styczniu największe targi ślubne na Dolnym Śląsku zawitają do wrocławskiej Hali Stulecia. Dokładny adres to Wystawowa 1, 51-618 Wrocław.

Targi ślubne odbędą się 22.01.2017r w godzinach 10:00-17:00

Fotobudka na Targach Ślubnych

Zapraszamy do poznania nas i polubienia na profilu Fotoboxika na Facebook’u

Comments are closed.