Co działo się u nas w kwietniu?

Co działo się u nas w kwietniu?

Fotobudka na Targa Ślubnych we Wrocławiu 2017
12 stycznia, 2017
Magic Mirror Wrocław
Podsumowanie maja i czerwca 2017
28 czerwca, 2017

Foto Lustro, Selfie Mirror na weselu, Fotobudka na wesele

Sezon na fotobudki i imprezy powoli się rozkręca. Prawdę mówiąc od początku roku nie zwalniamy tempa! Fotoboxik co tydzień robi mnóstwo fotek, a w dzisiejszym wpisie przypomnimy kilka imprez z  Wrocławia i okolic!

Fotoboxik przy operze Wrocław

W ostatnim czasie mieliśmy przyjemność gościć na imprezie organizowanej przez Operę Wrocławska. Były to obchody dni teatru. Impreza trwała przez całe niedzielne popołudnie. Obchody dnia teatru we Wrocławiu rozpoczęły się o godzinie 11 startem fotobudki oraz wyprzedażą garażową kostiumów operowych. Opera Wrocławska przygotowała dla odwiedzających pokaźną kolekcje kostiumów, które były wykorzystywane w przedstawieniach na deskach opery.
Każdy mógł znaleźć coś odpowiedniego dla siebie i swojej kieszeni. Ceny kostiumów na wyprzedaży garażowej zaczynały się od kilkudziesięciu złotych za kapelusze, po nawet 500 zł za najbardziej okazałe suknie i inne kreacje.
Razem ze startem imprezy wystartowała zabawa z fotobudką! Od 11 do 17 goście odwiedzali naszą budkę i robili pamiątkowe zdjęcia. Fotki były w formacie zakładki do książki, co wyjątkowo spodobało się odwiedzającym. Fotoboxik zawsze przywozi ze sobą całą masę gadżetów do zdjęć

  •  peruki
  • maski
  • okulary
  • kapelusze

i wiele wiele innych.
Nasze gadżety zawsze rozkręcają imprezy z foto budką, ale tym razem odwiedzający Wrocławski Dzień Teatru dobrze bawili by się też bez nich. Osoby które upolowały coś dla siebie na wyprzedaży uwieczniły od razu swoje kostiumy na zdjęciu.
W ten dzień odwiedziło nas też wiele rodzin z dziećmi. Dla dzieciaków przewidziane było malowanie twarzy. Najmłodsi mogli sobie zażyczyć najróżniejsze malunki:

  1. kotki,
  2. myszki,
  3. lwy,
  4. potwory,
  5. motylki czy Super bohaterowie.

Pogoda dopisała wyśmienicie i impreza cieszyła się na tyle dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców Wrocławia, że Opera wrocławska już w maju przewiduje kolejną edycję. My dziękujemy za zaproszenie i chętnie odwiedzimy taka imprezę jeszcze raz.

Kwietniowe wesela

Coraz więcej par młodych decyduje się na fotobudkę na swoim weselu. Za nami już setki imprez i setki zadowolonych klientów. I właśnie do takich osób, które widziały nas w akcji i chcieli nam zaufać, zawitaliśmy na kwietniowych weselach.
Jedno z nich odbywało się w – restauracji przyjaciele i znajomi we Wrocławiu. Trafiliśmy tam po raz pierwszy. Restauracja ta znajduje się we Wrocławiu pod adresem

ul. Grunwaldzka 98
50-537 Wrocław

Jak to z fotobudką na weselach najczęściej bywa, goście po wzniesieniu kilku toastów z chęcią korzystali z zabawy z nami.
Na tym weselu mieliśmy także księgę gości.

zdjęcie z fotobudki wroclaw

Comments are closed.