Fotobudka na weselu, czyli tak się bawiliśmy w Zgorzelcu

Atrakcja na urodziny, czyli fotobudka na urodzinach we Wrocławiu
Październik 5, 2014
Zastanawiasz się gdzie znaleźć fotobudkę z Wrocławia?
Październik 17, 2014
Fotobudka fotoboxik na weselu w Zgorzelcu

Fotobudka fotoboxik na weselu w Zgorzelcu

Jak mogliście przeczytać w poprzednich wpisach FotoBoxik doskonale rozkręca duże imprezy jak festyny,  jak też te bardziej kameralne – np. urodziny. Dzisiaj opowiemy Wam jak sprawdza się nasza kolorowa foto budka na weselach.

Jak załatwić fotobudkę na swoje wesele?

Nie ma z tym żadnego problemu. Wystarczy wybrać interesujący Was pakiet i się z nami skontaktować. Zawszę z chęcią podpowiadamy o której godzinie warto rozpocząć zabawę z foto budką, gdzie możemy się ulokować i jak to będzie wyglądać. Najważniejsze jest Wasze święto, a my chcemy być do niego doskonałym dodatkiem, dlatego dopełnimy wszelkich starań, żeby fotobudka na weselu była źródłem fun’u i doskonałą pamiątką.

Czy foto budka może być pamiątką z wesela?

Nie tylko może ale i jest! I to wyjątkową pamiątką!
Ale po kolei – po zamówieniu FotoBoxika otrzymacie od nas propozycje personalizacji zdjęć. Wspólnie ustalimy układ fotek na wydruku, kolor tła zdjęć i kolor tła wydruków, napis, a nawet jego ułożenie czy czcionkę. Wasi goście weselni będą cykać sobie fotki bez limitu co z pewnością na długo zagości na ich biurkach, w albumach czy w ramkach. Po imprezie otrzymacie od nas wszystkie zdjęcia z formie elektronicznej, dzięki szybko i bez problemu będą mogły znaleźć się np. na Facebooku 🙂

Jak się udała zabawa z foto budką na weselu w Zgorzelcu?

Było Super ! Zawsze jest nam szalenie miło gościć z foto budką w takich ważnych dla Was chwilach. Wyjątkowo miło nam gdy goście z chęcią cykają sobie fotki z budki. Mnóstwo uśmiechniętych twarzy i zadowoleni Państwo młodzi – tak właśnie tam było.
Piękna uroczystość w stylowej restauracji Biesiada. Dla Pary Młodej wszystkiego co najlepszy od ekipy FotoBoxik!!

Komentarze są wyłączone.