Fotobudka w dawnym stylu. Poznaj naszą nowość!

Fotobudka w dawnym stylu. Poznaj naszą nowość!

Fotobudka ze szkieletem podczas dni otwartych UM Wroc
Podsumowanie marca 2018 u FotoBoxika
5 kwietnia, 2018
fotobudki i foto lustro na targach slubnych w hali stulecia wroclaw
Otwieramy nowy oddział w Lublinie!
22 czerwca, 2018

Nieustannie się dla Was rozwijamy! W zeszłym roku jako jedni z pierwszych w Polsce zaprezentowaliśmy Foto Lustra. W tym roku również, jako największa firma z fotobudkowa w regionie, przygotowaliśmy dla Was kilka nowości. Oto ona, nasza nowość – Fotobudka Retro!

Fotobudka Retro

Fotobudka Retro, a co to?

Fotobudka w stylu retro to wyjątkowa odsłona doskonale znanej zabawy z mobilnymi aparatami do robienia zdjęć instant. Maszyna jest stylizowana na zabytkowy aparat miechowy. Całość została zbudowana z litego drewna, z metalowymi zdobieniami. Aparat stoi na eleganckim trójnogu. Nie da się koło niego przejść obojętnie! Zobaczcie sami jak się prezentuje nasza nowość.

fotobudka retro

Cała z drewna

Dla kogo jest nasza drewniana fotobudka? Dla wszystkich ceniących klimatyczne atrakcje i dbałość o detale. Doskonale wkomponuje się na weselach w stylu:

  • Boho
  • Vintage

Jeżeli organizujecie wesele w zabytkowych wnętrzach i szukacie fotobudki na wesele – Retro Budka jest dla Was! Klasyczne piękno litego drewna nie może się nie spodobać!

Retro Fotobudka z Drewna

Gdzie dojeżdżamy?

Już nie raz wspominaliśmy, że nasze fotobudki działają w całej Polsce! Na każdą imprezę z fotobudką ruszamy z Wrocławia, a działamy też w:

  • Warszawie,
  • Poznaniu,
  • Łodzi,
  • Krakowie

Daj znać jak Ci się podoba nasza Retro Budka na Facebooku i Instagramie 🙂

Comments are closed.