Fotobudka w mieście Poznań, czyli FotoBoxik dojeżdża wszędzie!

Fotobudka na sylwestra 2015/2016
Wrzesień 8, 2015
Fotobudka w Legnicy na Targach Ślubnych
Wrzesień 30, 2015

FotoBoxik to bardzo mobilna fotobudka. Fotobudka, która dociera wszędzie tam gdzie nas zaprosicie. Naszą bazą wypadową jest Wrocław. Jednak bardzo często gościmy z fotobudką w Poznaniu. Stąd właśnie tytuł wpisu – „fotobudka w mieście Poznań”
W ostatnim wpisie wspominaliśmy wesela z fotobudką we Wrocławiu i okolicach. Dzisiaj opiszemy kilka ślubów i wesel na których gościliśmy w Poznaniu.

Jaka jest cena fotobudki w Poznaniu?

Ceny fotobudki w pakietach są dostępne na naszej stronie. Cena fotobudki zależy od czasu trwania zabawy, oraz od dojazdu. W pakietach cenowych zawieramy dojazd liczony od Wrocławia:

  • pakiet 2h 40km
  • pakiet 3h 50km
  • pakiet 4h 70 km

Ceny dojazdu fotobudki są jednymi z lepszych na rynku – zaledwie kilkadziesiąt groszy za kilometr. Konkurencja liczy zazwyczaj od 1zł/km , dlatego fotobudka FotoBoxik jest najlepsza! 🙂
Fotobudka cena w pakietach wygląda następująco:

  • pakiet Pico 749 zł
  • pakiet Medio 949 zł
  • pakiet Grande 1149 zł

Wszystkie podane ceny fotobudki  są cenami brutto!

 

Wesele z fotobudką koło Poznania, w Bagatelce

Bagatelka to centrum rekreacyjno-hotelowe blisko Poznania. Położone jest w Miłosławiu. Miłosław i Poznań dzieli jedynie 50 km. Przybyliśmy tam, my i nasza fotobudka na wesele Nikodema i Zuzy. Będziemy ich wesele wspominać bardzo ciepło. Piękne wesele, w pięknej sali weselnej, wspaniali goście i świetna Para Młoda. To była czysta przyjemność oglądać jak goście weselni bawią się przy fotobudce. Chyba wszyscy zrobili sobie zdjęcie przy fotobudce na tym weselu – od najmłodszych weselników, których rozpierała energia po seniorów rodu.
Sam hotel miło nas zaskoczył. Duża, przeszklona sala weselna, profesjonalna obsługa i zielona okolica. Pojawiamy się z fotobudką w wielu miejscach, na wielu weselach, dlatego mamy możliwość  porównywać różne sale, w których organizowane są śluby i wesela. Bagatelka jest zdecydowanie salą weselną godną uwagi. Położenie 50 km od Poznania i niespełna 20 km od Środy Wielkopolskiej jest sporym atutem.
Przed hotelem Bagatelka zobaczyć można takie oto autko:

DeLorean stojący przed hotelem Bagatelka w Miłosławiu koło Poznania

DeLorean stojący przed hotelem Bagatelka w Miłosławiu koło Poznania

Fotobudka na wesele niedaleko Poznania

Niedawno mieliśmy przyjemność pojechać z fotobudką na wesele za Poznań – do Trzemeszna. Trzemeszno leży 80 km od Poznania. Jako fotobudka z Wrocławia musieliśmy wyruszyć odpowiednio wcześniej, ale warto było. Po raz kolejny nasza kolorowa fotobudka zrobiła furorę na weselu. Znaleźliśmy się tam z okazji ślubu Pauliny i Arka.  Ich wesele odbywało się w hotelu Pietrak. Jest to jeden z sześciu hoteli tej sieci. Prócz wesel można tam zorganizować konferencje, integrację czy studniówki albo miło spędzić sylwestra. W naszej ocenie holet Pietrak zasługuję na uwagę. Zwłaszcza na zorganizowanie tam wesela. Co prawda do Poznania jest kilkadziesiąt kilometrów, ale za to dla mieszkańców Gniezna jest idealną lokalizacją. Bardzo chętnie wrócimy tam z fotobudką na wesele lub inną imprezę
Parze Młodej chcieliśmy złożyć raz jeszcze serdeczne życzenia od ekipy fotobudki FotoBoxik.
Spójrzcie jak bawili się goście na tym weselu z fotobudką:

Zdjęcie z fotobudki na weselu w hotelu Pietrak koło Poznania

Zdjęcie z fotobudki na weselu w hotelu Pietrak koło Poznania

Fotobudka w Poznań City Center

branding fotobudki Poznań

branding fotobudki Poznań

Do Poznania przyjeżdżamy z fotobudką nie tylko na wesele, ale też na innego rodzaju eventy. Jednym z takich eventów z fotobudką była akcja reklamowa w Poznań City Center. Fotobudka FotoBoxik z trochę innym wydaniu przez tydzień była do dyspozycji klientów banku City Handlowy, którego oddział znajduje się w poznańskiej galerii. Specjalnie na tą okazję fotobudka zmieniła wygląd na barwy naszego klienta. Odwiedzający bank mogli w oczekiwaniu na rozmowę z konsultantem skorzystać z ciekawej atrakcji, jaką niewątpliwie jest fotobudka. Z foto budki w poznańskim banku najbardziej cieszyły się dzieci klientów. Jak wiadomo dzieciaki najszybciej się nudzą, a przy foto budce miały zabawę. Tak prezentowała się nasza fotobudka:

Komentarze są wyłączone.