Fotobudka na pikniku w Świebodzicach

Fotobudka na weselach we Wrocławiu
Sierpień 8, 2015
Fotobudka na sylwestra 2015/2016
Wrzesień 8, 2015

Nasza fotobudka gości na różnych imprezach – począwszy od kameralnych urodzin, przez zabawę z fotobudką na weselu, po większe pikniki i eventy. Właśnie na pikniku pod nazwą „Trzeźwy kierowca – Bezpieczna rodzina” gościliśmy ostatnio w Świebodzicach koło Świdnicy.

Fotobudka na plakacie w Świebodzicach

Fotobudka na plakacie w Świebodzicach

Jakie atrakcje były na pikniku w Świebodzicach?

Z okazji dnia św. Krzysztofa, patrona wszystkich kierowców zorganizowany został piknik trzeźwościowy na stadionie miejskim w Świebodzicach. Organizatorzy pikniku przygotowali szereg atrakcji dla uczestników:

 

Jak widać każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Najmłodsi mogli tańczyć zumbę lub przejechać się na motocyklu, Ci trochę starsi mogli poświęcić swój pojazd, a wszyscy od najmłodszy po najstarszych dobrze bawili się z fotobudką FotoBoxik. 

Kto zorganizował festyn z fotobudką w Świebodzicach?

Event na którym gościła fotobudka zorganizowany został przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Świebodzicach oraz Stowarzyszenie „Odnowa” z Wałbrzycha. W przygotowanie tego wydarzenia zaangożowani również były takie instytucje jak:

  • Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Świebodzicach
  • Stowarzyszenie Krzewienia Trzeźwości w Rodzinie
  • Straż Pożarna

Impreza o tak szczytnej tematyce była doskonałą okazją do zobaczenia w akcji Straży pożarnej, która specjalnie na tą okazję na żywo przeprowadziła akcję gaśniczą samochodu. Można też było spróbować swoich sił w wyprowadzaniu samochodu z poślizgu, czy w bezpiecznych pokonywaniu zakrętów.

Jakie są nasze wrażenia po świebodzickim pikniku ?

Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem. Całkowicie popieramy takie inicjatywy jak krzewienie bezpieczeństwa wśród kierowców. Mamy nadzieję, że ta impreza zagości na stało w kalendarzu imprez miejskich, oczywiście z udziałem fotobudki! Nasza Foto Budka już po raz kolejny gościła na festynie w tym mieście. Byliśmy obecni na obu edycjach Święta Czekolady, o czym również możecie poczytać na naszym blogu Jesteś bardzo szczęśliwi frekwencją i dobrą zabawą świebodziczan z fotobudką na festynach.

Organizatorom serdecznie dziękujemy za zaproszenie. Chcielibyście zamówić fotobudkę na swoją imprezę, lub mieć fotobudkę na weselu?

Zapraszamy do  kontaktu z nami i polubienia nas na Facebooku !

 

Komentarze są wyłączone.