Fotoboxik na pikniku w Świebodzicach

Fotoboxik na pikniku w Świebodzicach

Przegląd wesel, na których gościliśmy we Wrocławiu
8 sierpnia, 2015
Fotobudka na sylwestra 2015/2016
8 września, 2015

Fotoboxik gości na różnych imprezach – począwszy od kameralnych urodzin, przez zabawę wesela, po większe pikniki i eventy. Właśnie na pikniku pod nazwą „Trzeźwy kierowca – Bezpieczna rodzina” gościliśmy ostatnio w Świebodzicach koło Świdnicy.

Fotobudka na plakacie w Świebodzicach

Jakie atrakcje były na pikniku w Świebodzicach?

Z okazji dnia św. Krzysztofa, patrona wszystkich kierowców zorganizowany został piknik trzeźwościowy na stadionie miejskim w Świebodzicach. Organizatorzy pikniku przygotowali szereg atrakcji dla uczestników:

Jak widać każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Najmłodsi mogli tańczyć zumbę lub przejechać się na motocyklu, Ci trochę starsi mogli poświęcić swój pojazd, a wszyscy od najmłodszy po najstarszych dobrze bawili się z FotoBoxikiem. 

Kto zorganizował festyn w Świebodzicach?

Event na którym gościliśmy zorganizowany został przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Świebodzicach oraz Stowarzyszenie „Odnowa” z Wałbrzycha. W przygotowanie tego wydarzenia zaangożowani również były takie instytucje jak:

  • Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Świebodzicach
  • Stowarzyszenie Krzewienia Trzeźwości w Rodzinie
  • Straż Pożarna

Impreza o tak szczytnej tematyce była doskonałą okazją do zobaczenia w akcji Straży pożarnej, która specjalnie na tą okazję na żywo przeprowadziła akcję gaśniczą samochodu. Można też było spróbować swoich sił w wyprowadzaniu samochodu z poślizgu, czy w bezpiecznych pokonywaniu zakrętów.

Jakie są nasze wrażenia po świebodzickim pikniku ?

Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem. Całkowicie popieramy takie inicjatywy jak krzewienie bezpieczeństwa wśród kierowców. Mamy nadzieję, że ta impreza zagości na stało w kalendarzu imprez miejskich, oczywiście z udziałem fotobudki! To nie pierwsza nasza wizyta w tym mieście. Byliśmy obecni na obu edycjach Święta Czekolady, o czym również możecie poczytać na naszym blogu.

Organizatorom serdecznie dziękujemy za zaproszenie.

Zapraszamy do  kontaktu z nami i polubienia nas na Facebooku !

Comments are closed.