Fotoboxik i Targi ślubne południowej wielkopolski

Fotoboxik i Targi ślubne południowej wielkopolski

Relacja z targów ślubnych we Wrocławiu
14 stycznia, 2015
Święto Czekolady 2015 w Świebodzicach
4 maja, 2015

Już niebawem, bo na początku lutego odbędą się Targi Ślubne Południowej Wielkopolski. FotoBoxik zachęca wszystkich do udziału w tej imprezie. Będzie to wspaniała okazja do poznania aktualnych trendów w branży ślubnej, zobaczenia na żywo wystawców z regionu oraz dobrej zabawy.
Zapraszamy również do naszej relacji wizyty fotobudki na Targach Ślubnych we Wrocławiu

V Jubileuszowe Targi Ślubne południowej wielkopolski na Hali Kalisz Arena

GDZIE I KIEDY ODBĘDĄ SIĘ TARGI?

Będą to już piąte Targi Ślubne w Kaliszu. W tym roku odbędą się w Hali Widowiskowo-Sportowej Kalisz -Arena, przy ul. Hanki Sawickiej 22-23, naturalnie w Kaliszu.

Kogo zobaczymy na targach ślubnych?

Swój udział potwierdziło ponad 100 firm z całej Wielkopolski. Z pewnością każda para młoda znajdzie coś interesującego dla siebie. Poznacie oferty firm zajmujących się fotografią ślubną, wideofilmowaniem, organizacją ślubów i wesel oraz restauracji, sklepów weselnych, salonów fryzjerskich, kosmetycznych i wiele innych.
Nas niestety nie będzie na tej imprezie, ale jak szukacie fotobudki na wesele to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Polecamy nasz Funpage na Facebooku – to tam pojawią się najnowsze relacje z wizyt fotobudki na weselach, studniówkach, urodzinach i wielu innych imprezach

Comments are closed.