Fotobudka na weselach we Wrocławiu

Fotobudka na Juwenaliach Politechniki Wrocławskiej
Maj 7, 2015
Fotobudka na pikniku w Świebodzicach
Sierpień 10, 2015

Nasza fotobudka gości na weselach w różnych miejscach w Polsce – Wrocław, Poznań, Łódź, Katowice i gdzie tylko nas zaprosicie. Najczęściej fotobudka wrocław FotoBoxik udaje się na wesela na dolnym śląsku. W ostatnim czasie gościliśmy w Bielawie, w Świdnicy czy w Wałbrzychu – o czym mogliście przeczytać na naszym funpage’u na Facebooku. Dzisiaj napiszemy jak weselni goście bawili się z naszą fotobudką we Wrocławiu.

Zdjęcie z fotobudki na weselu we Wroclawiu

Zdjęcie z fotobudki na weselu we Wroclawiu

Fotobudka na weselu w Starej Garbarni Wrocław

Stara Garbarnia to kompleks weselny znajdujący się przy ulicy Wielkopolskiej 72 we Wrocławiu. Znajduje się tam hotel, salon sukni ślubnych, restauracja i aż 6 sal weselnych. W większości z nich fotobudka FotoBoxik miała już okazje gościć. Ostatnio mieliśmy przyjemność być w Sali Dom Weselny u Beaty i Michała. Goście weselni wyśmienicie bawili się z fotobudką, robili mnóstwo wesołych zdjęć, które wklejali do księgi gości. Taka atrakcja na weselu to nie tylko świetna zabawa ale też pamiątka na lata. Przy każdym wklejonym zdjęciu z budki goście pisali adnotacje i życzenia, dzięki czemu każde zdjęcie z fotobudki na weselu jest jeszcze bardziej wyjątkowe.

Zdjęcie z fotobudki na weselu we Wroclawiu 2

Zdjęcie z fotobudki na weselu we Wroclawiu 2

Fotobudka na weselu w Hotelu Bielany

Hotel Bielany znajduje się w dogodnej lokalizacji blisko zjazdu z autostrady A4 i wylotu z Wrocławia w stronę Świdnicy i Kłodzka. Dokładny adres to ul. Klecińska 3 – Bielany Wrocławskie. Jest to trzygwiadkowy hotel z piękną salą weselną i bardzo profesjonalną obsługą. Fotobudka Wrocław miała okazję się tam pojawić na weselu Martyny i Krzyśka. Będziemy to wesele bardzo dobrze wspominać. Urzekło nas jak przy fotobudce na tym weselu dobrze bawili się zarówno seniorzy rodzin, rodzice, znajomi Pary Młodej jak też najmłodsi weselnicy. Fotobudka FotoBoxik na imprezy zawsze przywozi ze sobą specjalne schodki, dzięki którym nawet dzieci są dobrze widoczne w kadrze zdjęć. Schodki przy foto budce przydają się też dla dorosłych. Gdy weselnicy są już zmęczeni zabawą mogą sobie usiąść i zrobić fotke z budki odpoczywając.

Zdjęcie z fotobudki na weselu we Wroclawiu 3

Zdjęcie z fotobudki na weselu we Wroclawiu 3

Fotobudka cena w pakietach

Fotobudka ma przygotowane różne pakiety cenowe, dzięki czemu każdy znajdzie ofertę w sam raz na swoje wesele, imprezę, andrzejki czy sylwestra. Cena fotobudki zależna jest od ilości godzin zabawy. Również dojazd ma pewne znaczenie na to jaką fotobudka ma cenę. Dojazd na terenie Wrocławia i okolic jest darmowy ponieważ jesteśmy fotobudką z Wrocławia. Jeżeli jesteście zainteresowani ceną fotobudki zapraszamy na strone Fotobudka Cena. Wprzypadku dojazdu fotobudki poza Wroclaw napisz do nas przez stronę facebooka lub google+ !

Komentarze są wyłączone.