Podsumowanie czerwca 2016

Podsumowanie czerwca 2016

Fotobudka na majówkę w Świdnicy i Świebodzicach
8 maja, 2016
Tło w pomarańczowe paski
Podsumowanie lipca 2016
8 sierpnia, 2016

Oj działo się, działo! Fotobudkowe szaleństwo w pełni. Czerwiec zawsze nas miło zaskakuje – piękna pogoda, dużo imprez z foto budką, litera 'R’ w nazwie to i muszą być wesela. Jak wskazuje tytuł dzisiejszego wpisu, skupimy się dzisiaj na ślubach i weselach na których gościliśmy w czerwcu. Miłej lektury! 🙂

Wizyta na weselu w Poznaniu

Już nie raz, nie dwa na blogu mogliście przeczytać, że działamy w całej Polsce. Ostatnio FotoBoxik został zaproszony na wesele do Poznania. Mieliśmy po raz pierwszy okazje zawitać do sali mieszczącej się w Hotelu Poznańskim w Luboniu. Jak zainteresuje Was ta miejscówka to podajemy dokładny adres: Hotel Poznański, ul. Krańcowa 4, 62-030 Luboń. Hotel jest bardzo dobrze położony przy głównej drodze, nawet my będąc tam pierwszy raz nie mieliśmy problemów z dojazdem. Duży obiekt, z pewnością wszyscy goście weselni będą mogli tam nocować. Ponadto, jak to w takich miejscach bywa, macie gwarancje miłej i profesjonalnej obsługi. Nas wyjątkowo urzekła ścianka reporterska. Na sali weselnej jedna ze ścianek działowych pełni role ścianki reporterskie, na tle której można zrobić całkiem ładne zdjęcia z Parą Młodą. Oczywiście do czasu, aż wystartuje fotobudka!
Na tym weselu testowaliśmy nowość – fotobudka w iglo. Poniżej możecie zobaczyć zdjęcie jak wyglądał FotoBoxik w odrobinę innym otoczeniu. Dla Was testujemy różne nowości i wprowadzamy do oferty nowe atrakcje, o czym jeszcze wspomnimy na końcu dzisiejszego wpisu 🙂

Fotobudka FotoBoxik w iglo - wesele w Poznaniu, czerwiec 2016

 Fotoboxik na weselach we Wrocławiu

W podsumowaniu miesiąca nie moglibyśmy zapomnieć naszym mieście – czas na Wrocław! W czerwcu gościliśmy na kilkudziesięciu imprezach. Część z nich miała miejsce właśnie we Wrocławiu. Zgodnie z zapowiedzią dzisiaj wspominamy tylko o weselach.

Na jedno z wesel trafiliśmy do Terminal Hotel przy ulicy Rakietowej we Wrocławiu. Hotel ten jest wyjątkowo dogodnie położony, przy samej autostradowej obwodnicy miasta. Duża, klimatyzowana sala – ale to już coraz częściej standard. Nowością, rzadko spotykaną gdzie indziej jest interaktywna ściana! Na jednej ze ścian może być wyświetlany obraz dopasowany do muzyki lub charakteru uroczystości. Na nas zrobiło to fenomenalne wrażenie.
Na tej imprezie mieliśmy  tło o wymownej nazwie '3d’. Oczywiście na żywo jest ono płaskie, ale na zdjęciach pojawia się efekt głębi. Podoba Wam się?

Tło 3d w fotobudce na weselu

Atracje na wesela i imprezy

Jak wspominaliśmy w poprzednim akapicie, cały czas się dla Was rozwijamy – nowe gadżety do fotobudki, nowe tła, być może nawet nowe fotobudki (ale ciii, to jeszcze tajemnica), ale też całkiem nowe atrakcje!
Ruszyła pełną parą SlowMotion Budka! To filmowy odpowiednik fotobudki. Twoi goście nagrywają krótkie filmiki w bardzo dużym spowolnieniu, dobrze się bawią używając naszych imprezowych gadżetów, a niedługo po imprezie otrzymujecie zmontowany klip z muzyką – aż się prosi żeby udostępnić znajomym, niech zobaczą jak się bawiliście.

Comments are closed.