Selfie Mirror i Fotobudka Wrocław Poznań – podsumowanie maja i czerwca

Foto Lustro, Selfie Mirror na weselu, Fotobudka na wesele
Fotobudka Wrocław- podsumowanie kwietnia
Kwiecień 30, 2017
Fotobudka na wesele Wrocław i Poznań – podsumowanie lipca
Lipiec 26, 2017
Magic Mirror Wrocław

Magic Mirror Wrocław

Sezon ślubny w pełni, więc nasze fotobudki i Magic Mirror nie próżnują! Za nami dziesiątki fotobudkowych imprez, a przed nami jeszcze więcej. Ten rok będzie dla nas wyjątkowy i rekordowy, to już pewne. Kilkadziesiąt imprez z fotobudką w miesiąc to już dla nas standard. Dziękujemy za tak olbrzymie zaufanie!
W tym wpisie przybliżymy kilka imprez z maja i czerwca. Na pewno wspomnimy o fotobudce w Poznaniu, fotobudkach we Wrocławiu i jak było na imprezach z Magic Mirror!
Zapraszamy do lektury.

Magic Mirror Wrocław

Magic Mirror Wrocław

Fotobudka Poznań dotarła do Turka

Przez ostatnie lata odwiedziliśmy z fotobudkami wiele miejscowości. W wielu z nich pojawiamy się regularnie na kolejnych weselach z fotobudką. Najczęściej nasze fotobudki bywają koło Wrocławia. Coraz częściej jednak jesteśmy zapraszani na imprezy i wesela z fotobudką w okolicach Poznania. Mimo, że Turek i Poznań dzieli prawie 130 km to przyjechalismy tam jako fotobudka Poznań. Klient, który bawił się z nami na weselu w Poznianiu zaprosił nas swój wielki dzień do Turku, a my z przyjemnością przywieźliśmy ze sobą fotobudkę.

Uroczystość odbyła się w restauracji Eden Turek. Niestety nie możemy dla Was zrecenzować, nawet pobieżnie, tej sali. Nasze przybycie zainteresowało gości na tyle, że jeszcze przed startem zabawy z fotobudką była ustawiona do nas kolejka. Uwielbiamy ekipy, które są żądne zabawy z fotobudką, dlatego robiliśmy wszystko aby wyszło jak najwięcej zdjęć z fotobudki. Zawsze uważamy, że im więcej zdjęć tym lepiej. Nasi animatorzy zachęcają gości, żeby robili sobie jak najwięcej zdjęć z fotobudki. Wiadomo, im więcej fotek, tym więcej pamiątek z wesela i dobrej zabawy.

Takiej imprezy jak ta w Turku bardzo nas pozytywnie nakręcają na coraz dalsze trasy z fotobudką. Mimo, że z Turka fotobudka musiała wrócić do Wrocławia aż 200km, z taką dawką pozytywnej energii podróż minęła szybko i sprawnie 🙂

Majowa impreza z fotobudką Poznań

Majowa impreza z fotobudką Poznań

Imprezy z fotobudką we Wrocławiu i okolicach

W poprzednich sezonach czerwiec był jednym z najbardziej aktywnych dla nas miesięcy. Wyraźnie więcej fotobudek na weselach mieliśmy w czerwcach i sierpniach. Niby w dzisiejszych czasach nie jesteśmy zabobonni, ale wygląda na to, że chętniej bierzemy ślub w miesiącach, w których nazwie jest litera ‚R’ 🙂
Tak było dawniej, w tym roku każdy z miesięcy sezonu ślubnego – czyli maj, czerwiec, lipiec, sierpień i wrzesień – będzie dla nas wyjątkowy i rekordowy!

W ostatnich miesiącach fotobudka Wrocław odwiedziła m.in. piknik rodzinny Archicomu i klub Casa de La Musica.
Archicom to jeden z największych deweloperów we Wrocławiu. Reklamuje się tym, że tworzy osiedla społeczne, integrujące mieszkańców. W jedną z czerwcowych sobót został zorganizowany piknik dla mieszkańców osiedla Olimpia Port na wrocławskich Swojczycach. Dokładną lokalizację i znajdziecie tutaj.
Na imprezie było wiele atrakcji:

  • foodtruck z pizzą
  • turniej piłki siatkowej
  • siłownia i fitness na świeżym powietrzu
  • wata cukrowa dla dzieci
  • malowanie twarzy
  • i oczywiście Fotobudka Wrocław!

Wszyscy, którzy odwiedzili na pikniku naszą fotobudkę mogą do nas napisać, np. na Facebooku Fotobudki , a my wyślemy Wam zdjęcia z tej imprezy.
Więcej o pikniku rodzinnym można przeczytać tutaj. Dziękujemy za zaproszenie i do zobaczenia przy kolejnej okazji! 🙂

fotobudka wrocław czerwiec

Fotobudka Wrocław Czerwiec 2017

Selfie Mirror czyli fotobudka lustro w akcji

Magic Mirror, zwane inaczej Selfie Mirror to bezdyskusyjny hit sezonu ślubnego 2017! Jesteśmy dumni z tej atrakcji zwłaszcza, że zbiera ona tak pozytywne recenzje.
Nasze Selfie Mirror gościły już na wielu imprezach. Jedna z imprez była wyjątkowa – spodziewacie się wesela albo eventu? Nic bardziej mylnego! Magic Mirror to doskonała atrakcja również na komunie!
W niedzielne majowe popołudnie udaliśmy się do wrocławskiego hotelu Haston na przyjęcie komunijne. O hotelu Haston pisaliśmy już dla Was w jednym z poprzednich wpisów.
Nie ukrywamy, że mieliśmy lekki stres przed tą imprezą. Fotobudki rzadko goszczą na komuniach, więc tym bardziej chcieliśmy alby Magic Mirror wypadło jak najlepiej. I się udało! Dzieci i dorośli świetnie się bawili, zrobili mnóstwo śmiesznych fotek i  byli pod wrażeniem fotobudki Lustro. Takie recenzje, jak te otrzymane po komunii we wrocławiu bardzo nas cieszą!

Chcesz zobaczyć jak wygląda zabawa z Magic Mirror, czyli fotobudką Lustro to koniecznie zajrzyj na  kanał fotobudki na Youtube
Chcesz poznać cenę Selfie Mirror? Zajrzyj na fotoboxik.pl/magic-mirror!

Jak zawsze zapraszamy na nasze profile na:
Facebooku
Instagramie
Google+

Komentarze są wyłączone.