Selfie Mirror Warszawa Kraków, Slowmotion Budka i Gifbudka

fotobudki i foto lustro na targach slubnych w hali stulecia wroclaw
Fotobudka Wrocław – co się działo w styczniu?
Luty 4, 2018
Fotobudka Wroclaw – podsumowanie luty 2018
Marzec 13, 2018

W dzisiejszym wpisie zaprezentujemy pokrótce naszą nowość Gifbudkę Gifobudkę i nowe miasta odwiedzone przez Selfie Mirror i SlowMotion Budkę

Gifbudka Gifobudka, czyli nowość od fotobudki Wroclaw

Nie stoimy w miejscu, dla Was ciągle się rozwijamy! Odwiedzmy nowe miasta, pojawiają się kolejne fotobudki, ale tez pojawiają się nowości! Taką nowością jest Gifbudka, zwana czasem gifo budką :). Gify to wyjątkowo popularne ‚ruchome zdjęcia’. W naszej gif budce zrobicie są szalonego gifa i od razu wyślecie go sobie mailem lub na Facebooka.

Do wyboru w Gif Budce macie kilka opcji robienia gif’ów:

  • robimy serię kilku zdjęć co 3 sekundy, dzięki czemu możecie precyzyjnie zaplanować każde kolejne ujęcie Gif’a
  • nagrywamy kilkusekundowe wideo i zapentlamy je dla Was w gif’a
  • nagrywamy Boomerang, czyli znany z Instagrama krótki filmik odtwarzany wprzód i w tył

Fotobudkę Gif zamówisz na naszej stronie fotoboxik.pl/gifbudka 

Gifbudka gifobudka Wrocław

Gifbudka gifobudka Wrocław – kliknij w gifa 🙂

Budka Slowmotion w akcji

Kolejna z naszych foto – atrakcji odwiedza coraz to nowe miejsca. Budka Slow Motion, czyli wideo budka nagrywająca filmy w bardzo dużym spowolnieniu to wyjątkowa forma zabawy. Gwarantujemy masę śmiechu – wasze miny w mega spowolnieniu będą wyglądać epicko. A po imprezie otrzymacie zmontowany klip z najlepszymi ujęciami z imprezy.

Jednak ostatnie z naszych zamówień bardzo nas zaskoczyło! Slowmotion Budka dostała zaproszenie do stolicy Czech, Pragi. Zamówił nas czeski oddział popularnej sieci kin – Cinema City. Byli atrakcją uświetniającą imprezę podsumowującą rok dla tej firmy. Ekipa z Cinema City bardzo dobrze przygotowała się do zabawy z wideo budką slowmotion. Czekała na nas elegancka firmowa ścianka, dodatkowy ekran dzięki czemu większa publiczność mogła podziwiać szaleństwo przed kamerą oraz coś co nas niesamowicie urzekło – dwa wielkie wory z popcornem! Tak, ekipa Cinema City mogła się wyszaleć w iście kinowym stylu, obsypując się popcornem! Uwierzcie nam na słowo – latający popcorn super wygląda w 12-krotnym spowolnieniu. Albo nie wierzcie na słowo – zobaczcie na filmie!

wideo budka slowmotion

SlowMotion Budka, czyli wideo budka SlowMotion

Selfie Mirror Kraków, czyli fotobudka lustro zawitała pod Wawel

Stało się! Dotarliśmy z Magic Mirror do Krakowa 🙂
Nasze fotobudki i foto-lustra gościły już bardzo wielu miastach Polski od Kołobrzegu, przez Poznań, Warszawę, Łódź Ale do Krakowa jakoś nigdy nam się nie złożyło. Ale to już przeszłość! W ostatnim czas zawitaliśmy z fotobudką i Selfie Mirror do krakowskiego klubu Shine. Na tej zamkniętej imprezie bawiło się ponad 500 osób. Na dwóch piętrach klubu gościły dwie nasze fotobudki. A właściwie przy parkiecie czekała na gości tradycyjna fotobudka, a na piętrze, w strefie Vip goście mogli skorzystać z Fotobudki – Lustro.

Szukasz wyjątkowej atrakcji na swoje wesele lub imprezę w Krakowie i okolicach?
Selfie Mirror do Krakowa zamówisz na fotoboxik.pl/magic-mirror

fotobudka lustro krakow

Selfie Mirror Kraków

Komentarze są wyłączone.