Wesela z fotobudką Wrocław i Poznań – podsumowanie sierpnia

Wesela z fotobudką Wrocław – podsumowanie lipca
Sierpień 8, 2016
Fotobudka na wesele Wrocław i Opole – podsumowanie września
Wrzesień 8, 2016

Wakacje już się skończyły, uczniowie ruszyli do szkół – to znak, że czas na podsumowanie sierpnia u fotobudki FotoBoxik! Sierpień z fotobudką minął pod znakiem mnóstwa imprez. Mieliśmy też rekordowy weekend – 6 imprez z fotobudką w dwa dni oraz rekordowy tydzień – foto budka gościła na 11 imprezach w 7 dni! Już tradycyjnie pochwalimy się fotobudką na weselach i imprezach oraz wspomnimy co słychać u SlowMotion Budki. Zapraszamy do lektury! 🙂

 

foto budka tło czerowno-niebieskie kropki

foto budka tło czerowno-niebieskie kropki

Sierpniowe wesela z fotobudką – Opole

W zeszłym miesiącu podsumowanie zaczynaliśmy od imprez z fotobudką we Wrocławiu i okolicach, więc dzisiaj zaczniemy od kolejnego bardzo istotnego rynku, czyli będzie parę słów o fotobudce w Opolu i okolicach.
Foto budka zawitała ostatnio do miejscowości Komorno na opolszczyźnie. To tam znajduje się Dworek Komorno, do którego zaproszono nas z fotobudką na wesele. Miejsce zrobiło na nas wielkie wrażenie. Nowy budynek, stylizowany na zabytkowy dworek, z rozległym ogrodem i fontanną. Wnętrze również wykończone z dbałością o szczegóły. Zdecydowanie sala godna polecenia. Wesele zapadnie nam na długo w pamięci dzięki gościom weselnym, którzy świetnie się bawili z fotobudką. Uwielbiamy imprezy na których dużo się dzieje, goście robią mnóstwo zdjęć i dobrze się bawią. Para młoda zamówiła również Księgę Gości jako dodatek do foto budki. Z takimi wspaniałymi gośćmi weselnymi księga nie mogła się nie sprawdzić! Mnóstwo wpisów, dobrych rad na przyszłość, anegdot, życzeń i wklejonych fotek z budki. Coś nam się wydaję, że po latach Para Młoda z przyjemnością w wróci do swojej weselnej Księgi Gości.

Sierpniowe wesela z fotobudką – Wrocław

Czas na parę słów o imprezach i weselach z fotobudką w naszym rodzinnym mieście – Wrocławiu. Sierpień był pod wieloma względami wyjątkowy i rekordowy. Był baaaardzo pracowity, to fakt. Ale też w nietypowy sposób skumulowały nam się imprezy właśnie we Wrocławiu. Zazwyczaj wyjeżdżamy w różne miejsca, a wręcz do różnych miast i województw na imprezy z fotobudką – Wrocław, Poznań, Opole, Legnica,  Łódź i dużo dużo dalej. W tym miesiącu jednak większość foto budkowych imprez była we Wrocławiu lub bliskich okolicach. W jedną w sobót dwie z naszych fotobudek zagościły na dwa różne wesela do Starej Garbarni. O tej sali mogliście już przeczytać na naszym blogu, np. we wpisie „FOTOBUDKA NA WESELACH WE WROCŁAWIU„. Już nie raz tam gościliśmy, ale po raz pierwszy nasze fotobudki gościły jednocześnie na wszystkich odbywających się tam weselach. Jednocześnie nasze pozostałe fotobudki bawiły gości na weselach w innych częściach Wrocławia – m.in w Terminal Hotelu, czy w podwrocławskich Godzikowicach. Jak widzicie wiele się w ostatnim czasie działo, a to tylko wycinek naszego szalonego sierpnia z fotobudką FotoBoxik.

Wesele z fotobudką w Starej Garbarni Wrocław

Wesele z fotobudką w Starej Garbarni Wrocław

Fotobudka Wałbrzych – czyli zabawa z FotoBoxikiem w Szczawnie Zdrój

Zawitaliśmy również na wesele z fotobudką do Wałbrzycha, a raczej leżącego nieopodal Szczawna Zdroju. Wałbrzych ostatnio słynie głównie ze Złotego Pociągu, Szczawno Zdrój słynie z leczniczej wody i uzdrowiska, a fotobudka FotoBoxik słynie z dobrej zabawy i profesjonalnej obsługi wesel! Na fotobudkową imprezę w okolicy Wałbrzycha zawitaliśmy do Restauracji Dworzysko. Pierwszy raz mieliśmy przyjemność tam gościć, więc jesteśmy przekonani, że nasza kolorowa fotobudka, duża ilość gadżetów i profesjonalni animatorzy zrobili na Parze Młodej, gościach weselnych i obsłudze bardzo dobre wrażenie. Najczęściej obsługa sal ma największe porównanie różnych fotobudek. Mając to na uwadze jeszcze bardziej doceniamy miłe słowa o bawiących się z nami gości i obsługi sali weselnej.

Budka Slow Motion ma coraz więcej zamówień!

I tradycyjnie na koniec naszego podsumowania miesiąca kilka słów o SlowMotion Budce. Nasza wideo budka ma coraz więcej zamówień na jesień, przyszły rok, a nawet 2018r! Bardzo nas to cieszy, i gorąco zachęcamy do rezerwowania. Pamiętajcie, że gorące terminy wakacyjne najszybciej się rozchodzą.

Zamów SlowMotionBudkę i fotobudkę na swoje wesele lub imprezę!

Komentarze są wyłączone.